اقدام ناپدید شده جک ما به گمانه زنی ها درباره محل نگهداری میلیاردر دامن می زند

اقدام ناپدید شده جک ما به گمانه زنی ها درباره محل نگهداری میلیاردر دامن می زند

Tainynews – غیبت بنیانگذار علی بابا در دو ماه گذشته از دید عموم ، از جمله از دست دادن قسمت آخر یک برنامه تلویزیونی که قرار بود به عنوان قاضی در آن ظاهر شود ، به گمانه زنی های رسانه های اجتماعی در مورد محل سکونت وی در میان فشارهای قانونی چین در مورد گسترده بودن او دامن زده است رویترز گزارش داد ، امپراتوری تجارت است.

بالاترین کارآفرین چین از اواخر ماه اکتبر در شانگهای در مجامع عمومی ظاهر نشده است ، جایی که او در یک سخنرانی سیستم نظارتی چین را مورد حمله قرار داد که باعث شد او با مقامات برخورد کند و منجر به تعلیق IPO 37 میلیارد دلاری مورچه Alibaba شود بازوی فین تک گروه.

فایننشال تایمز روز جمعه گزارش داد که در آخرین قسمت ماه نوامبر یک نمایش بازی برای کارآفرینان به نام Africa’s Business Heroes به عنوان قاضی جایگزین Ma شد.

سخنگوی علی بابا روز دوشنبه به رویترز گفت که این تغییر به دلیل درگیری برنامه ریزی شده است ، و اظهار نظر بیشتر را رد کرد.

در حالی که پوشش خبری عدم حضور ما در معرض دید عمومی باعث ایجاد حدس و گمان در توییتر شد که در چین مسدود شده است ، این یک موضوع پرطرفدار در رسانه های اجتماعی در سرزمین اصلی چین نیست ، جایی که موضوعات حساس مورد سانسور قرار می گیرند.

نهادهای نظارتی چینی از زمان سخنرانی او در ماه اکتبر از جمله راه اندازی یک تحقیق ضد انحصاری در علی بابا و دستور دادن به مورچه به تسهیل دادن وام های خود و سایر مشاغل مالی مصرف کننده از جمله ایجاد یک شرکت هلدینگ جداگانه برای تأمین نیازهای سرمایه ، مشاغل Ma را به صفر رسانده اند.

دانکن کلارک ، رئیس مشاور فناوری BDA China مستقر در پکن ، گفت: “من فکر می كنم كه به او گفته اند كه دراز بكشد.” وی گفت: “این وضعیت بسیار منحصر به فردی است که بیشتر به مقیاس گسترده مورچه و حساسیت نسبت به تنظیم مقررات مالی مرتبط است.”

سهام شرکت Alibaba’s Hong Kong روز دوشنبه 2.15٪ افت کرد.

Author: admin