چین در حالی که ویروس کرونا افزایش می یابد ، بخشی از استان خارج از پکن را قفل می کند

چین در حالی که ویروس کرونا افزایش می یابد ، بخشی از استان خارج از پکن را قفل می کند

عکس: گروه ویژوال چین | گتی ایماژ // یک کارگر پزشکی سواب حلق را برای آزمایش سریع آنتی ژن Covid-19 در یک مرکز آزمایش موقت در 6 ژانویه 2021 در Shijiazhuang ، استان هبی چین جمع آوری می کند

Tainynews – CNBC گزارش داد – مقامات چینی پس از افزایش در موارد ویروس کرونا ، در حال قفل کردن مناطقی از استان همسایه پکن هستند.

محدودیت های اعمال شده در هبی در این هفته جدی ترین محدودیت ها از زمان متوقف شدن گسترش Covid-19 در داخل کشور در ماه مارس است و همزمان با برخورد امواج جدید ویروس کرونا به ایالات متحده و اروپا ایجاد می شود. واکنش شدید اولیه چین به بیماری همه گیر به انقباض 6.8 درصدی اقتصاد در سه ماهه اول کمک کرد.

شیجیازژوانگ ، مرکز استان هبی و واقع در حدود سه ساعت و نیم رانندگی در جنوب غربی پکن ، 50 مورد ویروس کرونا ویروس تایید شده و 67 مورد بدون علامت را برای روز چهارشنبه گزارش کرد. این کل استان را به 90 مورد تایید شده فعلی و 144 مورد بدون علامت رساند.

به گفته رسانه های دولتی ، این شهر مسافران را از رفتن به ایستگاه قطار خود متوقف کرده ، اتوبوس های مسافت طولانی را به حالت تعلیق درآورده ، مدارس را تعطیل کرده و کنترل دقیق تری را برای ورود به محوطه های آپارتمانی اعمال می کند.

Author: admin