کدام کشورها نوع جدید UK Covid را گزارش کرده اند؟

کدام کشورها نوع جدید UK Covid را گزارش کرده اند؟

Tainynews – گاردین گزارش داد ، تاکنون 45 کشور نوع ویروس کرونا ویروس انگلیس را شناسایی کرده اند ، کارشناسان هشدار می دهند که کشورهای بیشتری می توانند در هفته های آینده افزایش چشمگیر موارد را گزارش کنند

سیزده از این کشورها انتقال نوع B117 را در جامعه ثبت کرده اند که سریعتر گسترش می یابد و انگلیس را به سمت سومین قفل سوق می دهد.

این نوع اولین بار در ماه سپتامبر در کنت شناسایی شد ، جایی که موارد حاضر به قفل شدن در ماه نوامبر نبودند. تخمین زده می شود که در حدود 56٪ بیشتر از انواع قبلی قابل انتقال باشد.

با هواپیماهایی که قادر به حمل بیش از 8 میلیون مسافر هستند که قرار است بین ماه های اکتبر و دسامبر انگلیس را ترک کنند ، و نظارت ضعیف احتمالاً موارد این نوع را در خارج از کشور از دست داده است ، نگرانی هایی وجود دارد که ممکن است در کشورهای دیگر با کمترین هزینه روبرو شود مرحله.

اگرچه نمی توان دانست که دقیقاً نوع آن کجاست و چگونه موارد در آینده توسعه می یابد ، اما تصاویر زیر به نشان دادن محل آن و اینکه کدام کشورها از افزایش Covid-19 رنج می برند کمک می کند.

براساس وب سایت رهگیری Cov-lineages.org ، کشورهایی از جمله فرانسه ، اسپانیا ، پرتغال ، آلمان و ایتالیا انتقال محلی را شناسایی کرده اند.

ایالات متحده – که روز چهارشنبه گزارش داد – همچنین انتقال محلی را در پنج ایالت جداگانه شناسایی کرده است.

Author: admin