گازپروم در مغولستان شرکتی برای طراحی خط لوله گاز ایجاد می کند

گازپروم در مغولستان شرکتی برای طراحی خط لوله گاز ایجاد می کند

Tainynews Tass گزارش داد که شرکت گازپروم در مغولستان ثبت نام کرده است Gazoprovod Soyuz Vostok ، وسیله نقلیه مخصوص برای مقابله با طراحی و بررسی و مطالعه امکان سنجی برای پروژه ساخت خط لوله اصلی گاز در سراسر مغولستان برای تحویل گاز به چین.

“خط لوله گاز سایوز وستوک توسعه خط لوله گاز روسیه قدرت سیبری 2 در خاک مغولستان خواهد بود که ظرفیت صادرات آن می تواند بیش از 1.3 برابر ظرفیت توان سیبری باشد. [gas pipeline]. “الکسی میلر” مدیر عامل شرکت گازپروم گفت: “این امر امکان تهیه گاز از سیبری غربی برای صادرات در مقادیر زیاد نه فقط در غرب ، بلکه در شرق را نیز فراهم می کند.”

میلر این سه شنبه در دیدار با ولادیمیر پوتین ، رئیس جمهور روسیه ، گفت که گازپروم قصد دارد تا مطالعه امکان سنجی ساخت خط لوله گاز از طریق مغولستان را در سه ماهه اول 2021 کامل کند. وی خاطرنشان کرد ، مطالعه امکان سنجی در سه ماهه اول سال 2021 در واقع آماده خواهد بود.

در دسامبر 2019 ، گازپروم تفاهم نامه ای با مغولستان امضا کرد ، که در آن ارزیابی مشترک فرصت تأمین گاز خط لوله از روسیه به چین در سراسر مغولستان را مورد بررسی قرار می دهد. در آگوست سال 2020 ، تفاهم نامه ای برای تأسیس وسیله نقلیه مخصوص برای انجام ارزیابی پروژه قبل از سرمایه گذاری امضا شد. ظرفیت تولید برنامه ریزی شده خط لوله می تواند تا 50 میلیارد متر مکعب گاز در سال باشد.

Author: admin