بودجه 1.7 تریلیون توگریک برای مبارزه با ویروس کرونا در مغولستان برای سال 2021 بودجه بندی شده است

بودجه 1.7 تریلیون توگریک برای مبارزه با ویروس کرونا در مغولستان برای سال 2021 بودجه بندی شده است

Tainynews – طبق اعلام مونتسام ، در سال 2020 ، مغولستان 2.4 تریلیون MNT از بودجه دولت برای جلوگیری و مبارزه با بیماری همه گیر COVID-19 و کاهش اثرات سوverse آن بر جامعه و اقتصاد هزینه کرد ، در حالی که 1.7 تریلیون MNT برای این سال پیش بینی شده است.

شورای ثبات مالی در جلسه نامنظم خود در تاریخ 1 فوریه ، در مورد این موضوع و همچنین اقدامات انجام شده توسط دولت ، بانک مغولستان (BoM) و کمیسیون تنظیم مقررات مالی (FRC) ، نتایج آنها ، وضعیت فعلی کشور بحث و تبادل نظر کرد. بودجه و اقتصاد و اقدامات برنامه ریزی شده بیشتر.

علاوه بر چگونگی فعال سازی موثر اقتصاد در آینده ، آنها در مورد نتایج تصمیمات در حال انجام از جمله کاهش نرخ سیاست های پولی و نسبت نیاز ذخیره بانکها به هر یک از 6 درصد ، به تعویق انداختن بازپرداخت وام توسط شهروندان و نهادها تا 1 ژوئیه صحبت کردند ، 2021 ، به تأخیر انداختن بازپرداخت وام رهنی و تشویق SME و صادرات غیر معدنی با تأمین منبع وام با تأمین مجدد مالی طولانی مدت.

وزیر دارایی B.Javkhlan ، رئیس BoM B.Lkhagvuratn ، رئیس FRC D.Bayarsaikhan ، مدیر اجرایی شرکت بیمه سپرده D.Duulal و سایر مقامات در این جلسه حضور داشتند.

Author: admin