انگلیس 10 سال زندان برای قانون شکن های قرنطینه Covid-19 تهدید می کند

Tainynews آسوشیتدپرس گزارش داد – هر کسی که به انگلیس می رسد و متوجه می شود در مورد سفر اخیر به کشوری در لیست ممنوعیت سفر دولت انگلیس دروغ گفته است ، تحت سیاست های جدید مرزی ویروس کرونا ، که روز سه شنبه اعلام شد ، به 10 سال زندان محکوم می شود ،

وزیر بهداشت مت هانکوک گفت که از روز دوشنبه ، ساکنان انگلیس و ایرلند که از مکانهای “لیست قرمز” دولت وارد انگلیس می شوند ، باید “یک بسته قرنطینه” خریداری کنند که هزینه آن برای هر نفر 1750 پوند (2400 دلار) است و محل اقامت را پوشش می دهد ، آزمایش ویروس و سایر موارد.

وی گفت: افرادی که به این قوانین پایبند نیستند ، از جمله افرادی که از یک کشور در لیست قرمز و بدون رزرو هتل رزرو می کنند ، نیز ممکن است یک سری جریمه شوند.

هانكوك به قانونگذاران گفت: “من از قدرت این اقدامات عذرخواهی نمی كنم زیرا ما با یكی از شدیدترین تهدیدهای بهداشت عمومی خود مواجه هستیم كه به عنوان یك ملت با آن روبرو بوده ایم.” “افرادی که این قوانین را زیر پا می گذارند همه ما را در معرض خطر قرار می دهند.”

در حال حاضر ، 33 کشور وجود دارد ، از جمله آفریقای جنوبی ، پرتغال و تمام آمریکای جنوبی ، که عمدتا به دلیل نگرانی در مورد انواع جدید ویروس کرونا از سفر به انگلیس ممنوع است.

با این حال ، شهروندان انگلیس و ایرلند و همچنین سایر ساکنان انگلیس مجاز به ورود هستند به شرط اینکه 10 روز پس از ورود خود را منزوی کنند.

از روز دوشنبه ، برخلاف کسانی که از کشورهایی که در “لیست قرمز” نیستند ، نمی توانند در خانه قرنطینه کنند. در عوض ، آنها مجبورند – از طریق یک پورتال اختصاصی آنلاین – بسته ای را که شامل محل اقامت ، غذا ، نوشیدنی و آزمایش PCR برای اصطلاح “نظارت از نوع” در روزهای دو و هشت دوره قرنطینه خود است ، خریداری کنند.

رژیم “تست پیشرفته” ، که علاوه بر آزمایش های قبل از عزیمت از قبل مجاز است ، برای همه کسانی که به انگلیس می رسند و هر کس در انجام این کار جریمه شود ، یک الزام است.

هانکوک ، مسئول امور بهداشتی در انگلستان ، گفت که سیستم رزرو از روز پنجشنبه به طور مستقیم اجرا می شود و دولت با 16 هتل برای 4600 اتاق اولیه قرارداد منعقد کرده است. هتل های درگیر “به دلایل تجاری” شناسایی نشده اند.

افرادی که موفق به قرنطینه در یک هتل مشخص نشده اند با جریمه نقدی حداکثر 10 هزار پوند (13800 دلار) روبرو می شوند. شدیدترین مجازات احتمالی تا 10 سال زندان را می توان برای افرادی که دروغ گفتن بازدید از هر یک از 33 کشور در “لیست قرمز” را دارند تعیین کرد. “

هانکوک گفت: “کسی که روی فرم یاب مسافر دراز بکشد و سعی کند پنهان کند که در 10 روز قبل از ورود به اینجا در کشوری در لیست قرمز ما بوده است ، تا 10 سال به زندان محکوم خواهد شد.”

اسکاتلند قوانین خود در مورد سفرهای بین المللی را بیش از انگلیس سخت تر می کند و تأیید می کند افرادی که با تمام پروازهای مستقیم بین المللی وارد می شوند برای ورود به هتل های قرنطینه ای نیاز دارند. وزیر حمل و نقل اسکاتلند مایکل ماتسون گفت که رویکرد انگلیس “کافی نیست”.

گروه های لابی گری برای صنعت مسافرت ، یکی از آسیب دیده ترین در طی همه گیر شدن بیماری ، گفتند که اقدامات جدید باعث وخیم تر شدن چشم انداز سال 2021 می شود.

کارن دی ، مدیر اجرایی انجمن اپراتورهای فرودگاه و تیم آلدرسلید ، مدیر اجرایی شرکت هواپیمایی بریتانیا ، گفت: “فرودگاه ها و خطوط هوایی تقریباً با درآمد صفر و مبالغ هنگفت هزینه برای بقا می جنگند و تقریباً هر هفته یک ضربه بیشتر به بار می آورد.” در یک بیانیه. “برای اطمینان از اینکه بخش ما می تواند سال را پشت سر بگذارد ،” به پشتیبانی مالی ویژه هواپیمایی ضروری است. “

این که این اقدامات در چه مدت باقی بمانند به مسیر همه گیری بستگی دارد و اینکه آیا انواع جدید ویروس باعث شیوع سریع واکسن در انگلیس می شود. در حال حاضر ، حدود 12.65 میلیون نفر اولین دوز خود را دریافت کرده اند ، معادل حدود 20٪ از جمعیت بزرگسال.

دولت انگلیس قرار است روز دوشنبه مرحله بعدی واکسیناسیون خود را فراتر از چهار گروهی که در معرض خطر بیشتری هستند اعلام کند.

دولت امیدوار است که با گسترش سریع واکسن ها ، علاوه بر اقدامات مرزی و قفل ملی ادامه دار ، شاهد کاهش چشمگیر مرگ و میرهای مرتبط با COVID-19 باشد. روز سه شنبه ، گزارش شده است که 1052 نفر دیگر پس از آزمایش مثبت ویروس کرونا در سراسر انگلیس جان خود را از دست داده اند و در مجموع به 113،850 نفر رسیده اند که بالاترین میزان مرگ و میر در اروپا است.

Author: admin