پروژه تأمین شده اتحادیه اروپا 370 تخت بیمارستانی مجهز را به مغولستان تحویل داد

پروژه تأمین شده اتحادیه اروپا 370 تخت بیمارستانی مجهز را به مغولستان تحویل داد

Tainynews – در پاسخ به بیماری همه گیر COVID-19 ، پروژه “بازیابی با هم” با حمایت مالی اتحادیه اروپا ، که توسط World Vision اجرا شده است ، در قالب اهدا 370 تخت بیمارستانی مجهز به عنوان ابراز همبستگی اتحادیه اروپا در این زمان دشوار کمک می کند. ، خدمات اقدام خارجی اتحادیه اروپا گفت.

بر اساس نیازهای ثبت شده توسط وزارت بهداشت ، کمک مالی حمایت کافی از وزارت بهداشت و اطمینان از دسترسی بیمارستان های دولتی به تجهیزات پزشکی لازم برای تأمین به موقع بیماران آلوده فراهم می کند.

در این زمان حساس ، معاون وزیر بهداشت M.Battuvshin گفت: “در زمانی که تعداد عفونت های ویروس کرونا در مغولستان روز به روز در حال افزایش است ، من می خواهم از پروژه” Recovering Together “که توسط اتحادیه اروپا تأمین می شود برای ارائه درمان های لازم تشکر کنم. بیماران نیازمند. از طرف مردم مغولستان ، وزارت بهداشت و دولت مغولستان ، من می خواهم از اتحادیه اروپا برای همکاری ما در آموزش کارکنان بهداشت در مهارتهای پاسخگویی ، کمک به افراد آسیب پذیر و واکسن ها تشکر کنم. ما این تخت های بیمارستانی را مهمترین کمک این زمان می دانیم و بر اختصاص آنها در هر کجا که نیاز باشد و موثر بودن آنها تمرکز خواهیم کرد.

سفیر اتحادیه اروپا در مغولستان ابراز تعهد اتحادیه اروپا برای حمایت از مغولستان در هنگام پاسخ به بحران COVID-19 Traian Hristea گفت: “امروز به عنوان بخشی از کمک اتحادیه اروپا به مغولستان ، 370 تخت بیمارستانی به ارزش 315،000 یا یک میلیارد و 74 میلیون MNT را تحویل می دهیم که برای خدمات بهداشتی بیماران مبتلا به COVID-19 استفاده می شود. خوشحالم که ما در زمان افزایش نیاز به تجهیزات و ملزومات پزشکی و افزایش موارد داخلی شیوع COVID 19 در مغولستان ، این کمک ها را ارائه می دهیم. علاوه بر این ، در چارچوب COVAX ، که به طور قابل توجهی توسط اتحادیه اروپا و کشورهای عضو آن تأمین می شود ، مغولستان باید 163.200 Astra Zeneca و 25.740 واکسن Pfizer دریافت کند. “

Author: admin