اوکراین با خرید خریدهای دفاعی از هند ، هند AN-178 را ارائه می دهد

اوکراین با خرید خریدهای دفاعی از هند ، هند AN-178 را ارائه می دهد

Tainynews یوریو حسینف ، مدیر کل Ukroboronprom ، شرکت چتر ، گفت: اوکراین به دنبال خریدهای دفاعی از هند است ، هند را پیشنهاد می دهد AN-178 اوکراین علاوه بر تلاش برای تعمیق حضور خود در بازار دفاعی هند ، به دنبال تهیه سخت افزار نظامی از هند است. به گزارش دفاع نیوز ، شرکت های دفاعی دولت اوکراین در Aero India که اخیراً در بنگالورو برگزار شده است.

دو طرف در مورد پیشنهادات مختلف برای پیشبرد همکاری های دوجانبه در نشست کارگروه دو جانبه بین دو وزارت دفاع در آوریل 2021 بحث و گفتگو می کنند. هیئت نمایندگی اوکراین برای این کار توسط معاون وزیر دفاع آنها هدایت می شود.

وی اظهار داشت که اوکراین چهار قرارداد به ارزش 70 میلیون دلار امضا کرده است که شامل فروش سلاح های جدید و همچنین نگهداری و ارتقا اسناد موجود در خدمت با نیروهای مسلح هند است. برخی از اعضای هیئت اوکراینی پس از نمایش هوایی برای انجام بحث های بیشتر در مورد چهار توافق نامه ، چند روز در هند باقی می مانند.

وزیر دفاع اوکراین ، آندری تاران ، که هدایت هیئتی در Aero India را بر عهده داشت ، با وزیر دفاع هند راجنات سینگ گفتگو کرد.

حسیف افزود: “ما پیشنهادهای خود را با سلاح و هواپیمای جدید برای نیروهای مسلح هند ارائه دادیم.” این شامل یک فروند هواپیمای حمل و نقل متوسط ​​AN-178 به هند است.

تیم اوکراین همچنین با سازمان تحقیق و توسعه دفاع (DRDO) گفتگوهایی انجام داد و همکاری های احتمالی در تحقیق و توسعه را بررسی کرد.

UkrOboronProm مجتمع دفاعی اوکراین است که بیش از 100 شرکت دفاعی از کشور را در یک سقف واحد جمع می کند.

در حال حاضر ، بزرگترین همکاری دفاعی مداوم بین دو کشور ، به روزرسانی نزدیک به 100 هواپیمای AN-32 نیروی هوایی هند توسط شرکت اوکراینی آنتونوف است.

هفته گذشته هند در Aero India 2021 ، توانایی های نظامی بومی و توانایی خود را در تهیه طیف وسیعی از سخت افزارهای نظامی به جهانیان ارائه داد.

وزیر دفاع سینگ گفته بود که هند آماده تأمین سامانه های موشکی ، هواپیماهای سبک جنگی (LCA) ، بالگردها ، کشتی های جنگی و کشتی های گشت زنی ، سیستم های اسلحه توپخانه ، تانک ، رادار ، خودروهای نظامی و سیستم های جنگ الکترونیکی از جمله سایر کشورها به کشورهای منطقه اقیانوس هند است. (IOR)

Author: admin