USAID برای بهبود درمان بیماران COVID-19 از کارمندان مراقبت های بهداشتی در ازبکستان پشتیبانی می کند

USAID برای بهبود درمان بیماران COVID-19 از کارمندان مراقبت های بهداشتی در ازبکستان پشتیبانی می کند

Tainynews – آژانس توسعه بین المللی ایالات متحده (USAID) ، به طور مشترک با اتاق ملی بهداشت نوآورانه ازبکستان ، آموزش آنلاین برای ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی برای بهبود درمان بیماران COVID-19 که به مراقبت های ویژه و تهویه مکانیکی نیاز دارند ، ترتیب داد. این آموزش بخشی از فعالیت پروژه پایداری سیستم های بهداشت محلی محلی USAID برای حمایت از پاسخ ازبکستان به COVID-19 است.

در طی این رویداد مجازی ، کارکنان بهداشت نحوه استفاده از دستگاه های تهویه Zoll و اصول اکسیژن درمانی را برای بیماران مبتلا به اشکال شدید COVID-19 فرا گرفتند. متخصصان ICU از کشورهای دیگر که با دستگاه های تهویه زول کار می کنند ، تجربه و بهترین روش های خود را در مورد نحوه ارائه پشتیبانی تنفسی ، روش ها و حالت های تهویه برای بیماران COVID-19 که به شدت بیمار هستند ، به اشتراک گذاشتند.

روشن ایزاموف ، رئیس اتاق ملی بهداشت نوآورانه ، گفت: “پزشکان ما در حال یادگیری جدیدترین تکنیک ها برای استفاده از دستگاه های تهویه مکانیکی هستند ، که برای درمان بیماران مبتلا به ذات الریه شدید ، ناشی از COVID-19 بسیار مهم است.” وی افزود: “معرفی بهترین روش های بین المللی در مراقبت های بهداشتی ازبكستان یكی از وظایف اتاق ملی است. ما برای ادامه حمایت USAID در این زمینه بسیار ارزش قائل هستیم.”

در اواسط سال 2020 ، به عنوان بخشی از تعهد دولت ایالات متحده برای حمایت از ازبکستان در مبارزه با COVID-19 ، USAID 200 تهویه و لوازم ضروری را به وزارت بهداشت اهدا کرد. USAID همچنین از کارمندان بهداشتی که یاد می گیرند از این تجهیزات استفاده کنند پشتیبانی می کند و برای سال اول تعمیر و نگهداری مداوم را فراهم می کند تا از این تجهیزات با اطمینان برای بهبود مراقبت از بیماران استفاده شود

Author: admin