ممنوعیت سفر ایالات متحده برای 13 کشور به وجدان ملی تبدیل شده است – رئیس جمهور بایدن

ممنوعیت سفر ایالات متحده برای 13 کشور به وجدان ملی تبدیل شده است – رئیس جمهور بایدن

Tainynews وزارت امور خارجه روز دوشنبه گفت: اکثر متقاضیان ویزای ایالات متحده که به دلیل ممنوعیت سفر رئیس جمهور سابق دونالد ترامپ به 13 کشور اکثراً مسلمان و آفریقایی رد شده اند ، می توانند تصمیمات جدیدی را درخواست کنند یا درخواست های جدیدی ارائه دهند.

رئیس جمهور جو بایدن در 20 ژانویه تحریم به اصطلاح مسلمانان ترامپ را لغو کرد و آن را “لکه ای بر وجدان ملی ما” در اعلامیه خود خواند.

این وزارتخانه در مورد همه راههای ممکن تحت قانون برای امداد رسانی به افراد آسیب دیده کاوش کرد. کسانی که درخواست ویزای مهاجرتی آنها در تاریخ 20 ژانویه 2020 یا پس از آن به دلیل اعلامیه ها رد نهایی شده است ، می توانند بدون ارائه مجدد فرم درخواست خود یا پرداخت هزینه های اضافی ، مجدداً به قضاوت مجدد بپردازند ، مشروط بر اینکه دادخواست های ویزای اساسی همچنان معتبر باشد. طبق مقررات فعلی ، ممکن است در کسانی که درخواست ویزای مهاجرتی آنها قبل از 20 ژانویه 2020 رد شده است ، مورد تجدیدنظر قرار گیرد ، اما این افراد باید درخواست های جدید را ارسال کنند و هزینه درخواست جدید را پرداخت کنند.

از دسامبر سال 2017 ، پس از تأیید نسخه اصلاح شده ممنوعیت سفر اصلی توسط دادگاه عالی ایالات متحده ، براساس داده های وزارت امور خارجه ، حدود 40000 نفر از ورود به ایالات متحده منع شده اند.

در زمان دولت ترامپ برخی کشورها اضافه شدند و برخی دیگر از لیست حذف شدند. در پایان دوره ریاست جمهوری ترامپ ، میانمار ، اریتره ، ایران ، قرقیزستان ، لیبی ، نیجریه ، کره شمالی ، سومالی ، سودان ، سوریه ، تانزانیا ، ونزوئلا و یمن تشکیل شد.

Author: admin