کاخ انگلستان درباره مصاحبه مگان و هری گفتگوهای فوری انجام می دهد

کاخ انگلیس در مورد مصاحبه مگان و هری گفتگوهای فوری انجام می دهد

Tainynews – جلسات بحران مربوط به سلطنتی ارشد پس از مصاحبه دوک و دوشس ساسکس با اپرا وینفری برگزار شده است.

خبرنگار سلطنتی بی بی سی ، دانیلا رلف گفت کاخ باکینگهام “نمی خواهد احساس عجله در گفتن چیزی” درباره ادعاهای شاهزاده هری و مگان داشته باشد.

این زوج با اپرا در مورد نژادپرستی ، بهداشت روانی ، رسانه ها و سایر اعضای خانواده سلطنتی صحبت کردند.

به طور متوسط ​​11.1 میلیون نفر در انگلیس دوشنبه شب مصاحبه را تماشا کردند.

دوشس – که اولین عضو نژاد مختلط خانواده سلطنتی مدرن است – گفت که هنگامی که هری توسط یکی از اعضای خانواده سلطنتی گمنام از هری س “ال کرد “پوست پوست آرچی چقدر تاریک است” از یک سوال پایین آمد

شاهزاده هری بعدا به اپرا توضیح داد که این اظهارات را نه ملکه و نه دوک ادینبورگ انجام نداده اند.

در همین حال سخنگوی رئیس جمهور آمریكا جو بایدن گفت كه او از هرکسی بخاطر داشتن جرأت اظهارنظر در مورد بهداشت روان تمجید می کند.

دبیر مطبوعاتی کاخ سفید ، جن پسکی ، شاهزاده هری ، 36 ساله و مگان 39 ساله را “شهروندان خصوصی” توصیف کرد که “داستان خود را در مبارزات خود به اشتراک می گذاشتند”.

در مصاحبه ، دوشس گفت که او زندگی سلطنتی را چنان دشوار می داند که در بعضی مواقع “دیگر نمی خواست زنده بماند” ، و هنگامی که برای کمک به موسسه مراجعه می کرد ، آن را دریافت نکرد.

سر کاریر استارمر رهبر حزب کارگر گفت که ادعاهای مگان در مورد نژادپرستی و عدم حمایت از سلامت روان باید “بسیار جدی” گرفته شود.

نخست وزیر بوریس جانسون روز دوشنبه از اظهار نظر خودداری کرد ، اما گفت که او “همیشه بالاترین تحسین را نسبت به ملکه و نقش وحدت بخش او داشته است”.

وی گفت: “وقتی صحبت از امور مربوط به خانواده سلطنتی می شود ، حرف صحیح نخست وزیران برای گفتن هیچ چیز نیست” ، پس از اینکه از وی به طور مشخص پرسیده شد که آیا وی معتقد است خانواده سلطنتی نژادپرستانه است یا خیر.

Author: admin