بوندسلیگا در میان ویروس از سر گرفته می شود – آژانس خبری AKIpress

Tainynews – بوندسلیگا در شرایطی که روز شنبه به دنبال تعلیق دو ماهه ناشی از بیماری همه گیر کورون ویروس از سر گرفته می شود ، بسیار متفاوت خواهد بود.

فرزندی وجود نخواهد داشت که بازیکنان را در زمین بازی کند ، هیچ تماسی بین رقبای موجود در تونل قبل از بازی ها ، لرزش دست با داور یا مسئولان مسابقه وجود نخواهد داشت ، جانشینان مجبور هستند ماسک بپوشند و از هم بنشینند و حتی اهداف در ورزشگاه های خالی نیز خواهد بود. امور خارق العاده – به گزارش AP ، بازیکنان اخطار داده شده اند تا احساسات خود را کنترل کنند.

مربیان مجاز خواهند بود ماسک خود را حذف کنند تا دستورات بازیکنانشان را فریاد بزنند – تا زمانی که حداقل 1.5 متر (حیاط) دور باشند.

برای جبران کمبود جو ، Sky TV می گوید که گزینه های جدید صوتی با شعارهای از پیش تنظیم شده ، خوانندگی و واکنش های مبتنی بر بازی ها را به بینندگان پیشنهاد می کند. بوروسیا مونشن گلادباخ در دیدارهای باقیمانده در خانه خود برنده مصنوعی از هواداران واقعی خواهد بود.

اکثر هواداران حتی نمی خواهند لیگ از سر گرفته شود – آخرین نظرسنجی ها از طرف پخش کننده های آلمانی نشان می دهد که اکثریت فزاینده ای مخالف آن هستند – اما مقامات فوتبال ناامید بودند که با چندین باشگاه از جمله باشگاه بوندسلیگا شالکه ، که در حال حاضر در آستانه مالی بودند ، در مسیر بازی قرار بگیرند. .

صدراعظم آنگلا مرکل سرانجام پس از توجه به میزان کاهش نرخ آلمان در عفونت های جدید برای COVID-19 ، مجدداً فصل را آغاز کرد تا اگرچه او تصریح کرد که فوتبال در لیست اولویت های خود پایین است.

آخرین بازی بوندس لیگا در تاریخ 11 مارس با شروع این ویروس در آلمان برگزار شد. صدها نفر از هواداران بوروسیا مونشن گلادباخ در ورزشگاه بسته خود جمع شدند و تیمشان با نتیجه 1 بر یک کلن را شکست داد. بازیکنان گلادباخ حتی پس از آن در صحنه هایی که مقامات مصمم هستند تکرار نشوند ، با هواداران جشن گرفتند.

کریستین سیفرت ، مدیرعامل لیگ گفت: “ما مشروط بازی می کنیم.”

مقامات محلی این قدرت را دارند که هدف نهایی باشگاه ها را برای پایان دادن به فصل عادی تا پایان ماه ژوئن ، مختل کنند.

باشگاه لیگ دسته دوم دینامو درسدن پس از دو بازیکن که در شنبه گذشته برای COVID-19 مثبت آزمایش کردند ، 14 روز قرنطینه را پشت سر می گذارد و مشارکت خود در لیگ را به شک می اندازد.

تلاشهای لازم برای راه اندازی مجدد بخش سوم مختل می شود زیرا باشگاه هایی مانند کارل زایس ینا ، مگدبورگ و هالسچر FC مجاز به آموزش نیستند. یک فتنه با فدراسیون فوتبال آلمان توسعه یافته است ، که می خواست این لیگ در تاریخ 26 ماه مه از سر گرفته شود.

Author: admin