ارزیابی صنعت FinTech هند تا سال 2025 در حدود 150-160 میلیارد دلار تخمین زده شده است: گزارش

Tainynews – گلف نیوز گزارش داد ، فدراسیون اتاق های بازرگانی و صنایع هند (FICCI) و گروه مشاوره بوستون (BCG) روز شنبه از گزارش “هند فین تک: یک فرصت 100 میلیارد دلاری” رونمایی کردند.

این گزارش جزئیات یافته های این مطالعه را که BCG و FICCI برای اندازه گیری پتانسیل ارزش آفرینی و شناسایی ضروریات رشد FinTech هند انجام دادند ، شرح می دهد.

در این گزارش آمده است: “صنعت FinTech در هند با یک کلیپ سریع در حال رشد است. بازیکنان FinTech در حال تعریف مجدد مدل های تجاری در بخشهای مختلف صنعت خدمات مالی هستند ، به بهبود ارائه خدمات و کمک به درج مالی دیجیتال کمک می کنند. این یک منطقه مشخص از ما را در FICCI متمرکز کنیم و از طریق ابتکارات متعدد خود ، به ارتقا this این صنعت در هند و خارج از کشور ادامه خواهیم داد. “

صنعت پویای FinTech هند دارای 2100+ FinTech است که 67 درصد آنها فقط در 5 سال گذشته راه اندازی شده است. ارزش کل صنعت 50 تا 60 میلیارد دلار برآورد شده است. رشد این صنعت مانع همه گیر نشده است ، زیرا از ژانویه 2020 شاهد ظهور 3 Unicorns و 5 Soonicorns جدید (500 میلیون دلار آمریکا + ارزیابی) است.

رشد قوی صنعت Fintech به دلیل تقاضای ریشه دار مشتری در هند ، جریان های متنوع سرمایه ، استعداد قوی فناوری و چارچوب سیاست گذاری امکان پذیر است. انتظار می رود طی 5 سال آینده صنعت فین تک هند روند صعودی خود را ادامه دهد.

رئیس گروه مشاوره بوستون هند گفت: “ما معتقدیم كه FinTechs هند طی 5 سال آینده در آستانه ارزش آفرینی قابل توجه 100 میلیارد دلار قرار دارد. برای تحقق بخشیدن به این پتانسیل ، این صنعت به سرمایه گذاری بالغ بر 20-25 میلیارد دلار نیاز دارد تا 2025. در نتیجه ، تعداد تک شاخ های FinTech هند طی چند سال آینده بیش از دو برابر خواهد شد. “

به گفته گروه مشاوره بوستون هند ، “منظره توسط FinTechs تعریف می شود که بازی استراتژیک خود را با نظم و انضباط عمیق و بی امان دنبال می کند. انتظار می رود برندگان FinTech فردا” با استفاده از نوآوری در مورد محصول ، تجربه کاربر یا عمیق قابلیت های فناوری .هند همزمان با تکامل در یک نیروگاه جهانی FinTech ، هند شاهد ظهور ارکستر اکوسیستم و چند ملیتی فین تک خواهد بود. “

یکی دیگر از موضوعاتی که در این گزارش به آن پرداخته شده ، بین المللی سازی FinTechs هند است. بررسی BCG-FICCI FinTech 2021 نشان می دهد که 39 درصد از FinTech های هند مورد بررسی در خارج از هند حضور دارند و 73 درصد از FinTech های مورد بررسی به طور فعال در حال بررسی فرصت های گسترش بین المللی هستند. جنوب شرقی آسیا بیشترین جستجو برای مقصد گسترش بین المللی بود و پس از آن آمریکای شمالی قرار گرفت.

چندین FinTech هند بخاطر مدلهای تجاری پیوندی و سابقه موفقیت آمیز اثبات شده از موقعیت خوبی برای ایجاد ردپای جهانی برخوردار هستند. برای اطمینان از دستیابی پتانسیل FinTechs هند ، همه ذینفعان – FinTechs ، موسسات مالی و سیاست گذاران – نقشی دارند. ضروریات ذینفعان در این گزارش مشخص شده است.

Author: admin