فیس بوک در حال ساخت نسخه ای از اینستاگرام برای کودکان زیر 13 سال است

فیس بوک در حال ساخت نسخه ای از اینستاگرام برای کودکان زیر 13 سال است

Tainynews بلومبرگ گزارش داد ، شرکت فیس بوک در حال ساخت نسخه ای از ابزار اشتراک عکس اینستاگرام به ویژه برای کودکان زیر 13 سال است که تلاش می کند محصولات محبوب آن را به دست نسل بعدی کاربران اینترنت برساند.

برنامه جدید روز پنجشنبه به صورت داخلی اعلام شد ، اما هنوز راه اندازی نشده است. اینستاگرام در حال حاضر ایجاب می کند که کاربران حداقل 13 سال داشته باشند. BuzzFeed News قبلاً در اینستاگرام کودکان گزارش داده بود.

اینستاگرام ، تقریباً یک دهه پیش و به مبلغ یک میلیارد دلار توسط فیس بوک خریداری شده است ، در زمانی تبدیل شده است که محبوبیت اصلی شبکه های اجتماعی آن در برخی کاربران جوان بیشتر نشده است ، به یکی از محبوب ترین محصولات آن تبدیل شده است.

جو آزبورن ، سخنگوی فیس بوک ، در بیانیه ای گفت: “به طور فزاینده ای بچه ها از والدین خود می پرسند که آیا می توانند به برنامه هایی بپیوندند که به آنها کمک می کند تا با دوستانشان همراه نباشند.” “در حال حاضر گزینه های زیادی برای والدین وجود ندارد ، بنابراین ما در حال کار بر روی ساخت محصولات اضافی هستیم – مانند آنچه که با Messenger Kids انجام دادیم – مناسب برای بچه ها ، تحت مدیریت والدین. ما در حال کشف یک تجربه کنترل شده توسط والدین به اینستاگرام هستیم تا به بچه ها کمک کنیم با دوستانشان همراه نباشند ، سرگرمی ها و علایق جدید و موارد دیگر را کشف کنند. “

Author: admin