AKDN برای 150 خانواده آسیب پذیر در منطقه چوی مواد غذایی و پزشکی را تأمین می کند

AKDN برای 150 خانواده آسیب پذیر در منطقه چوی مواد غذایی و پزشکی را تأمین می کند

Tainynews – در پاسخ به درخواست مقامات محلی و جوامع ، 150 خانواده آسیب پذیر در شش روستای شهرداری روستایی بیتیک ، منطقه الامدین ، ​​منطقه چوی از 8 آوریل توسط شبکه توسعه آقاخان از طریق بنیاد عمومی تعالی آموزش و پرورش از طریق غذا و تجهیزات پزشکی تهیه شد. (PFEE) AKDN گزارش داد که خانواده های گیرنده توسط مقامات محلی شناسایی شده و آسیب پذیرترین خانوارها ، از جمله افراد با مشکلات جسمی و افراد سالخورده را شامل می شوند.

یک والدین زن مجرد ، که ضمن دریافت سبد کالاها ، از خانواده سه فرزند خود در روستای کشکا-سو مراقبت می کند ، اظهار داشت: “ما از این حمایت بسیار مورد نیاز در این شرایط دشوار تشکر می کنیم.”

PFEE به همراه نمایندگان مقامات محلی ، رهبران جامعه و مددکاران اجتماعی بسته های مراقبت از جمله آرد (600 کیلوگرم) ، روغن پخت و پز (150 لیتر) ، صابون های ضد باکتریایی (450 بار) ، ماسک صورت (1500 قطعه) و جزوه های اطلاعاتی را در مورد COVID توزیع کردند. -19 به خانوارهای هدفمند.

وی ادامه داد: “دریافت پشتیبانی دوستانه در مواقع دشواری بسیار دلچسب است ، و من از طرف مردم Baytik به شبکه توسعه آقاخان و بنیاد عمومی تعالی آموزش و پرورش قدردانی می کنم. ما با هماهنگ با coronavirus می جنگیم و من مشتاقانه منتظر ادامه همکاری خود در آینده هستم. “گفت: آقای Asylbek Abdyrazakov ، فرماندار شهرداری روستایی Baitik.

شبکه انکشافی آقاخان (AKDN) که توسط حضرت عالی آقاخان تأسیس شده ، یک سازمان توسعه خصوصی ، بین المللی و غیر فرقه ای است.

بنیاد عمومی تعالی در آموزش و پرورش (PFEE) ، یک سازمان خصوصی ، غیر انتفاعی و غیرمذهبی که در سال 2012 در قرقیزستان تأسیس شده است تا با حمایت از آموزش و خلاقیت های فکری و توسعه مردم و حفظ میراث فرهنگی غنی خود به عنوان دارایی ، در قرقیزستان تأسیس شود. آینده آنها PFEE در بیشکک ثبت و در آن واقع شده است. به دنبال مشارکت است و می تواند در سراسر کشور فعالیت کند.

Author: admin

پاسخی بگذارید