قانون گذاران پلیس قرقیزستان را به دلیل بی عملی در پرونده پررنگ قتل Aizada Kanatbekova ربوده شده ، مورد انتقاد قرار دادند

قانونگذاران پلیس قرقیزستان را به دلیل بی عملی در پرونده مهم قتل آیزادا کاناتبکووا ربوده شده ، مورد انتقاد قرار دادند

نماینده دستان بکشف

Tainynews – نماینده دستان بكشف امروز از وزیر كشور خواسته است كه در رابطه با پرونده پررنگ آدم ربایی به دلیل ازدواج و قتل آیزادا كاناتبكوا 27 ساله ، به جلسه عمومی پارلمان قرقیزستان دعوت شود.

بكشف ، نماینده مجلس ، گفت: “قانونگذاران در این مورد از كار پلیس ناراضی هستند. پلیس نتوانست به سرعت اقدام كند. ما باید بركناری وزیر كشور را به دلیل بی عملی ، واكنش آرام بررسی كنیم.”

نمایندگان Bekeshev توسط همكارانش مورد حمایت قرار گرفتند – نماینده ناتالیا نیكیتنكو (آتا مكن) ، نماینده مجلس آیسولوو ماماشوا (آتا مكن).

نماینده نیکیتنکو از وزیر کشور خواست که به جلسه عمومی پارلمان بیاید.

“آیزادا یک دختر معمولی است ، نه یک دختر یک مقام. من بسیار متاسفم که ایزادا دختر فلان مقام عالی رتبه نبوده است. چه تعداد زندگی ویران شد ، چه تعداد زن کشته ، ضرب و شتم ، تجاوز شد … ما تمام وقت بر اقتصاد ، ایمنی تمرکز کنید. ما تمام وقت درگیر سیاست هستیم. شما به عنوان سخنران نیاز داشتید خودتان این مسئله را مطرح کنید ، “نماینده مجلس ماماشوا به رئیس مجلس تالانت مامیتوف گفت.

تالانت مامیتوف ، سخنران گفت: “این یک فاجعه بزرگ برای ما است. ما باید این موضوع را قطعاً بررسی کنیم.”

آیزادا کاناتبکووا توسط مرد 36 ساله ای که صبح 5 آوریل می شناخت ربوده شد. مادر وی در مورد ربودن جسورتر خود به پلیس گزارش داد. پلیس اطلاعاتی در مورد پلاک اتومبیلی که ایزادا را به زور به آنجا منتقل کرده بودند ، دراختیار داشت. دو روز طول کشید تا خودرویی که اجساد آیزادا و آدم ربایش در آن بود پیدا شد. ماشین توسط چوپان پیدا شد که به پلیس گزارش داد. بر اساس اطلاعات اولیه ، این شخص آیزادا را لگدمال کرد و سپس با چاقو خود را با ضربات چاقو کشت و کشته شد.

Author: admin