بازیکن هاکی 11yo از قرقیزستان دعوت نامه عضویت در آکادمی هاکی ایالات متحده را دریافت می کند

بازیکن هاکی 11yo از قرقیزستان دعوت نامه عضویت در آکادمی هاکی ایالات متحده را دریافت می کند

Tainynews فدراسیون هاکی جمهوری قرقیزستان گفت: آسان عبدی گولوف ، بازیکن 11 ساله هاکی قرقیزستان ، دعوت نامه ای به تیم Illinois AAA Hockey ، آکادمی هاکی شیکاگو دریافت کرده است.

آسان عبدی گولوف کار خود را در باشگاه آلگا در بیشکک آغاز کرد و سپس به آکادمی باشگاه SKA روسیه در سن پترزبورگ رفت و در آنجا توانست بهترین مهاجم لیگ کودکان روسیه شود.

این فدراسیون خاطرنشان کرد: “هزاران بازیکن هاکی از سراسر جهان آرزو دارند که به یکی از بهترین لیگ های هاکی در جهان بپیوندند ، اما همه چنین فرصتی را پیدا نمی کنند.”

تیم ایلینوی یکی از معتبرترین و باسابقه ترین باشگاه های هاکی جوانان AAA در آمریکای شمالی است. این تیم در سال 1982 تاسیس شده است. تیم های تیم ایلینویز 6 دوره مسابقات قهرمانی ملی هاکی ایالات متحده ، 7 دوره مسابقات قهرمانی دونده ملی را به دست آورده اند و طی این سال ها تقریباً 100 عنوان قهرمانی ایالت را کسب کرده اند.

هاکی AAA ، همچنین به عنوان “ردیف اول” شناخته می شود ، بالاترین سطح رقابت در دسترس بازیکنان هاکی در ایالات متحده است. تعیین Tier I AAA توسط هاکی ایالات متحده ، نهاد حاکم برای هاکی آماتور و المپیک در ایالات متحده ایجاد شده است. هاکی ایالات متحده تمام تصمیمات را در مورد سازمان های جوانی که مجاز به تعیین درجه I هستند تعیین می کند. این نامگذاری ها از طریق شرکت های وابسته به هاکی ایالات متحده تاسیس می شوند ، و وابسته به ایلینوی انجمن هاکی آماتور ایلینوی (AHAI) است.

Author: admin