در جریان تبادل اسلحه در مرزهای قرقیزستان و تاجیکستان ، اتومبیل آمبولانس در مسیر خود به سمت روستای آک سای شلیک کرد

در جریان تبادل اسلحه در مرزهای قرقیزستان و تاجیکستان ، اتومبیل آمبولانس در مسیر خود به سمت روستای آک سای شلیک کرد

Tainynews – خبرنگار تورموش از محل حادثه بازدید کرد: یک ماشین آمبولانس در حالی که در راه روستای آک سای بود برای گرفتن قربانیان درگیری مسلحانه در مرز قرقیزستان و تاجیکستان شلیک شد.

این حادثه در تاریخ 29 آوریل رخ داد.

Ashirali Burkanali uulu ، یک امدادگر در بخش آمبولانس بیمارستان در روستای Bujum و Mamatisak Ergeshov ، راننده مرکز پزشکی منطقه ای Batken ، در ماشین بودند. با شروع تیراندازی ، آنها موفق شدند خودرو را ترک کرده و پنهان شوند.

این وسیله نقلیه به سمت منطقه توزیع کننده آب Golovnoy به سمت افراد آسیب دیده در حرکت بود.

“ما آن شب به روستای كوك تاش اعزام شدیم. پس از بردن اولین قربانیان درگیری مسلحانه ، ما دستور خروج گرفتیم. سربازان از تاجیكستان در امتداد جاده بودند و خواستار توقف ما شدند. به عقب برگردید ، آنها به سمت ما آتش گشودند. این وسیله نقلیه از جاده خارج شد و واژگون شد. پس از واژگونی ، درها را با پاهای خود هل دادیم و وسیله نقلیه را ترک کردیم. یک وسیله نقلیه زرهی آمد تا ما را تحویل دهد ، سپس به سمت روستای کوک تاش. در منطقه Golovnoi ، ما 7-8 نفر را که به شدت مجروح شده بود برداشته و آنها را به بیمارستان منتقل کردیم. “

ارگشف ، راننده ، گفت: هنگام شروع تیراندازی ، آنها شهروندان مجروح را با ماشین دوم آمبولانس برده و آنها را به باتکن فرستادند. وی گفت: “تیراندازی در جاده شروع شد ، من شروع به عقب رانندگی کردم و کنترل بر فرمان را از دست دادم ، ماشین واژگون شد. به زودی سربازان با یک ماشین مسلح وارد شدند و ما را با خود بردند.

https://www.youtube.com/watch؟v=wTB1GreVBqo

Author: admin