ساکن شهر باتکن یکی از کشته شدگان در گلوله باران خمپاره Golovnoy

ساکن شهر باتکن یکی از کشته شدگان در گلوله باران خمپاره Golovnoy

Mederbek در سایت Golovnoy هنگام گلوله باران

Tainynews – مدربک کامچیف از شهر باتکن در جریان درگیری مسلحانه در تأسیسات توزیع آب Golovnoy درگذشت. بستگان وی گفتند که وی تنها 26 سال داشت.

وی در یکی از غرفه های گوشت شهر کار می کرد. “وقتی درگیری در مرز را شنید ، بلافاصله با دوستانش برای دفاع از وطن خود به گولووین رفت. قبل از مرگ ، او فیلم تبادل تیراندازی را ضبط کرد. او بر اثر گلوله خمپاره درگذشت. ما نتوانستیم جسد او را بدست آوریم بستگان گفتند که برای یک روز ، روز بعد جسد وی با ماشین آمبولانس به سردخانه تحویل داده شد و ما او را در 30 آوریل در زادگاهش باتکن به خاک سپردیم.

در هنگام گلوله باران خمپاره ، از مادربک بر روی فیلم فیلمبرداری شد. این ویدئو نشان می دهد که مردان قرقیز غیرمسلح بوده اند.

مدربک در مدرسه ای تحصیل کرد ، او مردی صادق و مهربان بود. او همیشه برای کمک بود.

وی متاهل و دارای دو دختر کوچک (1 و 3 ساله) بود.

در 28 آوریل ، طرف تاجیکی دوربین های نظارت تصویری را به طور غیرقانونی بر روی توزیع کننده آب Golovnoy قرقیزستان نصب کرد ، که با مخالفت طرف قرقیزستان مواجه شد. شهروندان قرقیزستان خواستار برداشتن دوربین ها شدند ، در نتیجه درگیری به تبادل اسلحه تبدیل شد. بیش از 25 قرقیزستان پس از گلوله باران خمپاره توسط نیروهای تاجیک در منطقه روستایی آک سای در منطقه باتکن ، در نزدیکی گولووی کشته شدند. یک تحقیق جنایی برای قتل عام آغاز شد.

دست کم 36 شهروند قرقیزی در حمله مسلحانه کشته شدند.

Author: admin