هند 6.7 میلیارد دلار وام ارزان برای واکسن Covid-19 ، شرکت های بهداشتی اعلام کرد

هند 6.7 میلیارد دلار وام ارزان برای واکسن Covid-19 ، شرکت های بهداشتی اعلام کرد

اقدامات جدید به منظور بهبود دسترسی به مراقبت های بهداشتی اضطراری در طی همه گیر شدن است. عکس: EPA-EFE

Tainynews – استریت تایمز گزارش داد ، بانک مرکزی هند برای مقابله با موج ویروس کرونا ویروس کرونا که کشور را درگیر خود کرده است ، در 5 مه 6.7 میلیارد دلار بودجه ارزان برای تولیدکنندگان واکسن ، بیمارستان ها و سایر شرکت های بهداشتی آزاد کرد.

Shaktikanta Das ، رئیس بانک رزرو هند گفت که وام های ارزان تا 31 مارس سال آینده در دسترس خواهد بود و قول داد در صورت وخیم تر شدن بحران اقدامات “غیرمتعارف” را به کار گیرد.

وی در حالی صحبت کرد که هند با افزایش موارد مثبت ویروس کرونا روبرو است. وی گفت: “سرعت ویرانگر ویروس در مناطق مختلف کشور باید با اقدامات سریع و گسترده مطابقت داشته باشد.”

وی گفت که با شکایت بیمارستان ها از کمبود اکسیژن ، تخت و واکسن های اساسی ، اقدامات جدید بهبود دسترسی به مراقبت های بهداشتی اضطراری در طی همه گیر شدن بیماری است. دادن وام ارزان به بیمارستان ها ، تولید کنندگان اکسیژن و حتی بیماران برای بانک ها آسان تر خواهد بود.

داس افزود: “هدف فوری حفظ زندگی بشر و بازگرداندن معیشت از هر طریق ممکن است.”

سیستم مراقبت های بهداشتی هند برای مقابله با آخرین حمله Covid-19 تلاش کرده است ، زیرا تعداد بیماران در حال مرگ روزانه است. این کشور پس از یک قفل سختگیرانه و چند ماهه باعث فروپاشی بازار کار و انقباض اقتصاد تقریباً یک چهارم در فاصله آوریل تا ژوئن سال گذشته ، این کشور تلاش کرده است تا زمینهای از دست رفته خود را بازگرداند.

مقامات سومین اقتصاد بزرگ آسیا از ترس تکرار ویرانی های اقتصادی سال گذشته ، تاکنون محدودیت های محدودی را اعمال کرده اند ، تلاش برای ایجاد تعادل بین تداوم اقتصاد و هدف قرار دادن شیوع در مناطق آسیب دیده کشور.

در حالی که دهلی نو و دیگر شهرهای بزرگ منع رفت و آمد و سایر محدودیت ها را اعمال کرده اند ، دولت فدرال در برابر درخواست های مخالفان برای محاصره در سراسر کشور مقاومت کرده است. حتی دادگاه عالی هند از دولت خواسته است اقدامات سختگیرانه تری را در نظر بگیرد.

دهلی نو امیدوار است که اقتصاد در اثر واکسیناسیون گسترده ای که در ژانویه آغاز شد ، با 170 میلیون عکس در کشور 1.3 میلیارد نفری ، تقویت شود.

Author: admin