درام بزرگسالی قزاقستان؟ بالابان؟ برای روشن کردن رسوایی HIV قزاقستان در سال 2006

درام بزرگسالی قزاقستان؟ بالابان؟ برای رسوایی رسوایی HIV قزاقستان در سال 2006

Tainynews – درام بزرگسالان ، بالابان ، الهام گرفته از وقایع واقعی در سال 2006 است ، هنگامی که صد و شصت نوزاد در نتیجه انتقال خون آلوده به اچ آی وی آلوده شدند ، در چهار بیمارستان دولتی کشور اجرا شد. Deadline گفت ، داستان دو نوجوان قزاق را ترسیم می کند که برای کمک به تأمین بودجه رویای خود برای انتقال به پاریس طرحی را برای سرقت شاهین باهوش بالابان طراحی می کنند.

Aysulu Onaran اولین بازی خود را در پروژه انجام می دهد ، که فیلمنامه آن را با سام رافی نوشت. آدیلت یسیموف با حضور پومس و تولیدکننده فاطیما ، رز گنگوززا در داخل ، به عنوان تهیه کننده اجرایی تولید می کند.

Kamila Fun-So ، Irina Gylko و Chingiz Kapin بازیگران اصلی این سریال هستند.

این فیلم در لوکیشن منطقه آلماتی قزاقستان فیلمبرداری شده است که به دلیل کوههای دراماتیک و استپ وسیع عشایری شهرت دارد.

Onaran متولد قزاقستان یک دهه در یک موسسه خیریه با جوانان مبتلا به HIV در قزاقستان کار کرد. وی در سال 2021 برنامه آموزشی My Body My Choice را برای حمایت از دختران و زنانی که با سو facing استفاده جنسیتی روبرو هستند ، آغاز کرد.

تیم پشت دوربین فیلمبردار فیلمبردار نورسلطان بازاربای ، ویراستار برین دود ، کارگردان بازیگر نقش آلتینای آومالیکووا ، طراح تولید Beken Narbay ، دکوراتور صحنه لئونید پیوواروف ، طراح لباس آدلیا آدیلبک و آهنگسازان ری کارنی و دومینیک شوولتون هستند.

Author: admin