هند از 300000 مرگ COVID عبور می کند

هند از 300000 مرگ COVID عبور می کند

Tainynews – هند از 300000 مورد مرگ ویروس کرونا عبور کرده است ، سومین کشور پس از ایالات متحده و برزیل که آمار ناخوشایندی را تجربه می کند ، زیرا در حال مبارزه با موج عظیم عفونت های دوم است که اکنون روستاهای فقیرتر را تحت تأثیر قرار داده است.

به گزارش الجزیره ، وزارت بهداشت هند روز دوشنبه گزارش از مرگ 4545 مورد مربوط به ویروس کرونا طی 24 ساعت گذشته ، که پس از افزودن 50،000 مرگ در کمتر از دو هفته ، اکنون تعداد کل کشته ها 303،720 نفر بوده است.

بر اساس داده های وزارت بهداشت ، عفونت های روزانه ویروس کرونا با 222،315 افزایش ، پرونده کار در کشور را به 26.75 میلیون نفر رساند.

این نقطه عطف در شرایطی رخ داد که زایمان واکسن با کندی باعث ناتوانی در مبارزه با بیماری همه گیر در کشور شد و بسیاری را مجبور کرد خود را از دست بدهند و یک عفونت نادر “قارچ سیاه” که بیماران COVID-19 را تحت تأثیر قرار می دهد ، پزشکان را نگران می کند.

با این حال بسیاری از کارشناسان معتقدند که خسارات واقعی بسیار بیشتر است ، به خصوص که این بیماری به مناطق روستایی که اکثریت جمعیت 1.35 میلیارد نفری زندگی می کنند و امکانات بهداشتی و ثبت سوابق ضعیف است ، گسترش یافته است.

الیزابت پورانام ، خبرنگار الجزیره ، از دهلی نو گزارش داد ، روزنامه نگاران ، پزشکان و جسدسوزخانه های هندی گفتند که بسیاری از مرگ ها حساب نمی شوند.

“آمار رسمی کشته شدگان فقط افرادی است که در بیمارستان ها می میرند در نظر گرفته می شود ، اما اکثر هندی ها در بیمارستان ها نمی میرند ، آنها در خانه می میرند. و فقط حدود 22 درصد از مرگ و میرها در کشور دارای گواهی پزشکی هستند “.

Author: admin