هر چهار افسر پلیس مینیاپولیس متهم به مرگ جورج فلوید بودند

هر چهار افسر پلیس مینیاپولیس متهم به مرگ جورج فلوید بودند

دری شوووین ، تو تائو ، توماس لین ، جی اسکندر کونگ

Tainynews – رویترز گزارش داد که روز چهارشنبه دادستان چهارم ، اتهامات جدید جنایی علیه چهار افسر پلیس مینیاپولیس را که در اثر مرگ یک مرد سیاه پوستان غیر مسلح که با گردن او به خیابان آویخته شده بود ، در بازداشت گرفتار شده با ویدئو ، و برانگیختن نه روز اعتراض در سراسر کشور و آشفتگی های مدنی ، اعلام کرد. .

براساس اسناد دادگاه در این پرونده ، دراك شووین كه روز جمعه به اتهام قتل درجه سوم و قتل عموم در مرگ جورج فلوید 46 ساله بازداشت شد ، به تازگی به اتهام اضافی و جدی تر قتل درجه دوم دستگیر شد.

این اتهام اضافه شده ، که طبق قانون مینه سوتا به عنوان ناخواسته باعث مرگ شخص دیگر در ارتکاب جرم جنایی تعریف شده است ، می تواند حکم تا 40 سال ، 15 سال بیشتر از مجازات حداکثر برای قتل درجه سوم داشته باشد.

شووین ، 44 ساله ، افسر سفید پوست بود كه تقریباً نه دقیقه در فیلمبرداری گسترده پخش شده روی گردن فلوید زانو زده بود ، زیرا فلوید برای هوا گاز گرفت و مرتباً ناله كرد: “خواهش می كنم ، نمی توانم نفس بكشم” ، قبل از آنكه بی تحرك شود ، در حالی كه عرفان در پلیس فریاد می زدند. به او اجازه دهید

فلوید ، که پلیس مظنون به تلاش برای تصویب صورتحساب تقلبی برای پرداخت سیگار بود ، مدت کوتاهی پس از برخورد مهلک در 25 مه در بیمارستان کشته شد.

سه افسر همکار اخراج شده از اداره پلیس مینیاپولیس به همراه شووین روز بعد در روز چهارشنبه برای اولین بار در این پرونده متهم شدند – هر یک به قتل درجه دوم و کمک و ضرب و شتم قتل در درجه دوم و با کمک و ضرب و شتم قتل.

این سه نفر – توماس لین ، جی اسکندر کونگ و تو تائو – نیز بازداشت شده اند. کمک و اعدام قتل در درجه دوم مجازات حداکثر مجازات جرم و جنایت – 40 سال زندان را دارد.

Author: admin