طبق گزارش ها ، روسیه پروازهای بین المللی را در ماه ژوئیه از سر خواهد گرفت

طبق گزارش ها ، روسیه پروازهای بین المللی را در ماه ژوئیه از سر خواهد گرفت

Tainynews – وب سایت خبری RBC و خبرگزاری دولتی TASS روز یکشنبه گزارش دادند – روسیه قصد دارد سفر هوایی بین المللی را از 15 ژوئیه از سر بگیرد ، زیرا در انتظار بازگشت تدریجی به زندگی عادی در میان همه گیر کروناویروس است.

روسیه تقریباً همه پروازهای بین المللی را در اواخر ماه مارس و در اثر شیوع کروناویروس انجام داد ، و فقط اجازه پروازهای ویژه برای تخلیه روس ها از خارج و سایر پروازهای مجاز توسط دولت را فراهم کرد. از آن زمان ، روسیه بیش از 476،000 پرونده Covid-19 را گزارش کرده است که به عنوان بیماری همه گیر در جهان تحت تأثیر این همه بیماری قرار گرفته است.

آژانس حمل و نقل هوایی فدرال روسیه ، روساویاتیا ، قصد دارد پیشنهاد خود را برای شروع مجدد پروازهای بین المللی در پنج هفته به سازمان حفاظت از مصرف کننده روسیه ، روسپوتربنادورز ، RBC و TASS ، به نقل از منابع بی نام اعلام کند.

بنا بر گزارش ها ، روضواتیسا در صدد است تا پروازها را از طریق 15 کشور از جمله چین ، کره جنوبی ، ترکیه و کشورهای اروپایی که بحران کورنو ویروس کاهش یافته است ، از سر بگیرد. یک منبع اینترفاکس کشورها را به عنوان جمهوری های شوروی سابق معرفی کرد.

به گفته یک منبع TASS ، “تقریباً هر کشور” برای حمل و نقل هوایی در دسترس است.

Author: admin