آژانس های حمل و نقل ترکمنستان برای دریافت پشتیبانی دولتی

آژانس های حمل و نقل ترکمنستان برای دریافت پشتیبانی دولتی

Tainynews – بایرامگدی اودزوف ، نایب رئیس کابینه وزیران ، که نظارت بر حمل و نقل و ارتباطات را برعهده دارد ، در جلسه ویدئوی کنفرانس ویدئویی کابینه وزیران در تاریخ 3 آوریل ، رئیس جمهور گوربانگولی بردی‌محمدوف را در مورد مناطقی که تحت نظارت وی هستند ، معرفی کرد.

معاون نخست وزیر در مورد اقدامات انجام شده در Türkmenawtoulaglary (حمل و نقل موتور ترکمن) ، Türkmendemirýollary (راه آهن ترکمنستان) ، Türkmendeňizderýaýollary (ترکمن Seaways) ، Türkmenaragatnaşyk (ترکمن ارتباطات) و آژانس های Türkmenhowaýollary (ترکمن Airlines)

رئیس جمهور ترکمنستان گفت که شرکت های هواپیمایی به دلیل محدودیت هایی که برای جلوگیری از شیوع عفونت کروناویروس در جهان وجود دارد با مشکل روبرو هستند.

در همین رابطه ، بردی‌محمدوف به معاون نخست وزیر دستور داد تا جزئیات مالی تواناییهای مالی ساختارهای تحت نظارت خود را تجزیه و تحلیل کند.

رئیس جمهور خاطرنشان کرد: به دلیل خاتمه دادن به ترافیک هوایی و کاهش جریان بار ، آژانسها ممکن است در انجام وظایف تولید مشکل داشته باشند.

رئیس دولت معاون نخست وزیر را به همراه معاون رئیس كابینه وزیران ، گادیرگلی مشیشیكف ، به تجزیه و تحلیل موقعیت هایی كه تا پایان سال ممكن است توسعه یابند و پیشنهادهایی در مورد اقدامات تأمین مالیات و پرداخت وام پرداخت كرده اند ، پرداخت. آژانس ها یا پشتیبانی آنها

معاون رئیس کابینه وزیران رشید مرودوف همچنین درباره عملکرد وزارت امور خارجه به رئیس جمهور توضیح داد.

بردی‌محمدوف خاطرنشان کرد: اهمیت پایداری از همه تحولات جهان دارد و در همین راستا ، وزیر امور خارجه را به ارائه پیشنهادهایی درباره برگزاری رویدادهای مختلف بین المللی با مشارکت ترکمنستان دستور داد.

Author: admin

پاسخی بگذارید