موارد کروناویروس روسیه از 537،000 فراتر رفته است

موارد کروناویروس روسیه از 537،000 فراتر رفته است

Tainynews – روسیه روز دوشنبه 8،246 مورد عفونت کروناویروس جدید را تأیید کرد و تعداد رسمی این کشور را به 537.210 نفر رساند.

طی 24 ساعت گذشته 143 نفر جان خود را از دست داده اند و تعداد کل این تعداد به 7،091 رسیده است – رقمی که به طور قابل توجهی پایین تر از بسیاری از کشورهای دیگر است که توسط این بیماری همه گیر شده اند.

در کل 4489 نفر طی 24 ساعت گذشته بهبود یافتند و تعداد کلی بهبودها به 284.539 رسید.

روز سه شنبه مسکو محدودیت هایی از جمله گذرنامه های اجباری را برداشته ، اقدامی که مورد استقبال ساکنان قرار گرفته است که برای لذت بردن از خیابان ها و پارک ها از آنجا خارج شده اند.

بسیاری از مناطق دیگر در حال حذف محدودیت های قفل قفل هستند روسیه با وجود همه گیری ، در حال آماده سازی برای برگزاری رأی گیری ملی 1 ژوئیه است.

رئیس جمهور ولادیمیر پوتین به دنبال حمایت عمومی برای اصلاحات قانون اساسی است که به وی اجازه می دهد فراتر از دوره فعلی خود در کرملین بماند.

منتقدین نسبت به میزان مرگ و میر رسمی رسمی روسیه شک کرده اند و مقامات را به گزارش زیر گزارش برای بازی در مقیاس بحران متهم می کنند.

روسیه آمار مرگ و میر پایین ویروس خود را به آزمایشات دسته جمعی نسبت می دهد که بسیاری از موارد را با علائم کرونا ویروس خفیف یا بدون آن مشخص کرده است.

Author: admin