رئیس جمهور فراری قرقیزستان 2 قطعه زمین از رئیس جمهور بلاروس گرفت

رئیس جمهور فراری قرقیزستان 2 قطعه زمین از رئیس جمهور بلاروس گرفت

Tainynews – کورمانبک باکیف ، رئیس جمهور پیشین قرقیزستان ، در اسفند سال 2020 مطابق با تصمیم الكساندر لوكاشنكو ، رئیس جمهور بلاروس ، دو قطعه زمین به مساحت 70 زمین در نزدیكی اقامتگاه ریاست جمهوری در مخزن آب Zaslavl (معروف به دریای مینسک) دریافت كرد.

در 17 مارس ، كورمانبك باكیف زمینی به مساحت 45 مساحت در دریای مینسك ، نه چندان دور از اقامتگاه ریاست جمهوری Zaslavl 2 را دریافت كرد. قطعه زمین برای مدت طولانی زندگی برای خانه سازی فراهم شد. به گزارش Tut.by ، در همان روز باکیف یک زمین مسکونی در نزدیکی 25 مساحت برای ساخت و ساز و نگهداری خانه دریافت کرد.

اطلاعات مربوط به تخصیص زمین در فهرست امور خارجه املاک غیرمنقول بلاروس منتشر شده است.

زمین های زمین بر اساس تصمیم اداره منطقه مینسک برای مصارف رسمی تهیه شده است. این تصمیم مطابق قطعنامه ریاست جمهوری دسامبر 2019 گرفته شده است.

باکیف و نزدیکانش ، کنیزها پس از انقلاب آوریل 2010 از قرقیزستان گریختند ، چه زمانی ؟؟؟ 90 کشته و بالاتر از 300 نفر زخمی شدند. باکیف در بلاروس ساکن شد و در آنجا تابعیت به دست آورد. وی در سال 2015 اقامتگاهی را در دهکده ریزاتس ولسوالی گومل بنا کرد که وی در سال 2019 به دخترش ارائه داد.

باکیف به 30 سال زندان محکوم شده است. قرقیزستان درخواست نامحدودی برای استرداد باقیف داد ، اما مقامات بلاروس استرداد را رد کردند و گفتند که این پرونده دارای انگیزه سیاسی است.

Author: admin