سازمان بهداشت جهانی که اخیراً تحت نظارت آنفولانزای خوکی به تازگی منتشر نشده است: WHO

سازمان بهداشت جهانی که اخیراً تحت نظارت آنفولانزای خوکی به تازگی منتشر نشده است: WHO

Tainynews – شین هوا از گزارش یک سازمان بهداشت جهانی (WHO) چهارشنبه گفت که آنفولانزای خوکی اخیراً در چین تبلیغی جدید نبود و تحت نظارت دقیق آن قرار دارد.

دکتر مایکل رایان مدیر اجرایی برنامه فوریت های پزشکی WHO در یک کنفرانس مطبوعاتی روز چهارشنبه با بیان این مطلب افزود: “فکر می کنم مهم است که به مردم اطمینان دهیم که این ویروس جدید نیست – این ویروس است که تحت نظارت است.” این یک یافته از نظارت است که سالها انجام شده است. “

رایان گفت ، ویروس آنفلوانزای خوکی شبیه به مرغی پرندگان اوراسیایی H1N1 تحت نظارت مقامات چینی و شبکه نظارت جهانی آنفولانزا در سراسر جهان و مراکز همکاری WHO قرار گرفته است.

“از سال 2011 تحت نظارت بوده و در حقیقت ، جدیدترین انتشار ، انتشار کلیه آن داده های نظارتی در طی آن زمان است و بدیهی است که هم از تکامل این ویروس در جمعیت خوکی بلکه از نظر مواجهه شغلی به کارگران گزارش می شود. در این مدت ، “توضیح داد.

تیمی از محققان چینی ویروس های آنفلوانزا موجود در خوک ها را از سال 2011 تا 2018 مورد بررسی قرار داده اند و ژنوتیپ 4 نوع ویروس پرندگان مانند پرندگان اوراسیایی اوراسیایی H1N1 (G4 EA H1N1) را کشف کرده اند ، طبق مطالعه ای که اخیراً توسط مجله ایالات متحده منتشر شده است ، مجموعه مقالات آکادمی ملی. علوم (PNAS).

رایان تأکید کرد: “ما دائماً باید هوشیار باشیم. باید نظارت بسیار خوبی را بر روی این ژنوتیپ G4 انجام دهیم و انتظار داریم که این کار در ماه ها و سال های آینده ادامه یابد.”

“این کار بسیار مهمی است … با همکاری مرکز همکاری WHO در CDC چین ، سایر مراکز همکاری در سراسر جهان ، از جمله مرکز همکاری WHO برای آنفولانزا در (CD) در آتلانتا انجام شده است ، و دوباره اهمیت حیاتی را نشان می دهد. سیستم نظارت و پاسخ به آنفولانزای جهانی ، “وی افزود.

Author: admin