سازمان بهداشت جهانی سیستم های آزمایش PCR را برای تشخیص 7/720 آزمایش به قرقیزستان برای تشخیص COVID-19 ارائه داد

سازمان بهداشت جهانی سیستم های آزمایش PCR را برای تشخیص 7/720 آزمایش به قرقیزستان برای تشخیص COVID-19 ارائه داد

Tainynews – WHO 64 سیستم تست PCR را برای 6،720 تست COVID-19 به وزارت بهداشت قرقیزستان تحویل داد. به گزارش وزارت بهداشت ، این سیستم های آزمایش برای مطالعات غربالگری و تأیید نتایج مثبت برای COVID-19 به دست آمده با استفاده از تست PCR سایر تولید کنندگان استفاده می شود.

این دسته از سیستم های تست PCR به عنوان کمک های بشردوستانه به وزارت بهداشت تحویل داده می شود ، و این سومین مورد است ، زیرا در ماه های فوریه و مارس ، تاکنون 2600 کیت آزمایشی قبلاً توسط WHO به عنوان بخشی از آمادگی و تشخیص سریع و به سرعت به قرقیزستان عرضه شده اند. پاسخ به شیوع احتمالی.

WHO خاطرنشان می کند که آزمایش های مربوط به کروناویروس COVID-19 باید با واکنش زنجیره ای پلیمراز (PCR) با رونویسی معکوس انجام شود. WHO این روش تشخیصی را توصیه می کند ، از امروز تاکنون دقیق ترین و مطمئن ترین روش تشخیص عفونت ویروسی COVID-19 است. این ماده حتی می تواند مقدار کمی از ویروس RNA را در مواد بیولوژیکی انسان شناسایی کند و به تشخیص بیماری در مراحل اولیه کمک می کند.

در پاسخ به رشد همه گیر COVID-19 و کمبود ظرفیت آزمایش مولکولی آزمایشگاهی و معرفها ، تولید کنندگان تست های تشخیصی متعدد برای تسهیل در آزمایش خارج از تنظیمات آزمایشگاهی ، اقدام به فروش دستگاههای سریع و کاربردی سریع کرده اند. WHO مختصری علمی با عنوان “مشاوره در مورد استفاده از تست های ایمنی تشخیصی نقطه ای برای COVID-19” (8 آوریل 2020) منتشر کرده است تا تأکید کند که در حال حاضر ، بر اساس شواهد موجود ، WHO استفاده از این نکات جدید را توصیه می کند آزمایشهای ایمنی مراقبت-مراقبتی فقط در تنظیمات تحقیق. آنها تا زمانی که شواهد حمایت از استفاده از نشانه های خاص در دسترس نباشد ، نباید از آنها در هر تنظیم دیگری استفاده شود ، از جمله برای تصمیم گیری بالینی. آزمایش های ناکافی ممکن است بیماران مبتلا به عفونت فعال را از دست ندهد یا بیماران را به طور اشتباه به صورت طبقه بندی طبقه بندی کند که در صورت عدم انجام این کار ، مانع بیشتر تلاش های کنترل بیماری شود.

Author: admin

پاسخی بگذارید