هشدارهای سرخ در چین به دلیل طغیان تجهیزات دریایی برای مبارزه با تاج ویروس

هشدارهای سرخ در چین به دلیل طغیان تجهیزات دریایی برای مبارزه با تاج ویروس

: رویترز

Tainynews – رویترز گزارش داد – بخش های بزرگی از چین در روز جمعه از بدترین سیل در دهه های گذشته برآمدند ، زیرا اختلال در زنجیره های تأمین ، از جمله برای تجهیزات محافظ شخصی (PPE) ، که در مبارزه با کروناویروس جدید وجود دارد ، ضروری است.

شهر مرکزی ووهان و استانهای آنهویی ، جیانگشی و ژجیانگ هشدارهای قرمز اعلام کردند به عنوان باران شدید باعث افزایش رودخانه ها و دریاچه ها می شود.

ووهان ، در سواحل رودخانه یانگ تسه که در اواخر سال گذشته پدید آمده است ، اما به ساکنین هشدار داد که با نزدیک شدن سطح آب به حداکثر سطح ایمنی تضمین شده ، اقدامات احتیاطی را انجام دهند.

فصل بارانی تابستان تقریباً هر سال طغیانهایی را به چین می رساند ، اما با توجه به اینکه کالاهای چینی در زنجیره های عرضه جهانی برای اقلام مختلف از جمله PPE اهمیت بیشتری پیدا می کنند ، تأثیر اختلالی که در آنها ایجاد می شود ، بیشتر احساس می شود.

تحلیلگران می گویند که فعالیت اقتصادی در سایر مناطق چین ، به ویژه ساخت و سازها و تقاضای فولاد و سیمان نیز در اثر سیل صدمه دیده است ، و می گویند برخی از دست دادن حرکت پس از یک گزاف قوی تر از حد انتظار در سه ماهه دوم از بحران کرونا ویروس است.

تحلیلگران مورگان استنلی روز جمعه گفتند: “ما تخمین می زنیم که سیل های اخیر در مناطق رودخانه یانگ تسه منجر به رشد ناخالص 0.4-0.8٪ در رشد تولید ناخالص داخلی در سه ماهه سوم شود.”

Author: admin