خسارات گردشگری بین المللی 320 میلیارد دلار تخمین زده شده است

خسارات گردشگری بین المللی 320 میلیارد دلار تخمین زده شده است

Tainynews – آخرین نسخه سازمان سنجش جهانی گردشگری (UNWTO) فشارسنج جهانی نشان می دهد که قفل شدن تقریباً کامل که در پاسخ به بیماری همه گیر تحمیل شده است ، منجر به سقوط 98 درصدی در تعداد گردشگران بین المللی در ماه مه در مقایسه با سال 2019 شد. فشارسنج نیز نشان می دهد. کاهش 56 درصدی سالانه ورود گردشگران بین ژانویه و مه. این ترجمه به سقوط 300 میلیون گردشگر و 320 میلیارد دلار از دست رفته در دریافت های گردشگری بین المللی – بیش از سه برابر ضرر در بحران جهانی اقتصادی 2009. در همان زمان ، UNWTO همچنین نشانه هایی از تغییر تدریجی و محتاطانه روند را نشان می دهد. مهمترین آنها در نیمکره شمالی و به ویژه در پی افتتاح مرزها در منطقه شنگن اتحادیه اروپا در تاریخ 1 ژوئیه.

در حالی که گردشگری در برخی از مناطق به آرامی در حال بازگشت است ، شاخص اعتماد به نفس UNWTO برای ثبت دوره های کم ، هم برای ارزیابی دوره ژانویه تا آوریل 2020 ، و هم برای چشم اندازهای ماه مه-آگوست کاهش یافته است. اکثر اعضای پنل کارشناسان گردشگری UNWTO انتظار دارند که گردشگری بین المللی تا نیمه دوم سال 2021 احیا شود ، به دنبال آن کسانی که انتظار دارند در قسمت اول سال آینده دوباره صعود کنند.

این گروه از کارشناسان جهانی به مجموعه ای از خطرات نزولی مانند محدودیت های مسافرتی و تعطیلی مرزها که هنوز هم در اکثر مقاصد وجود دارد ، اشاره می کنند ، بازارهای مهم خروجی مانند ایالات متحده و چین در حالت ایستاده ، نگرانی های ایمنی در ارتباط با مسافرت ، تجدید حیات ویروس و خطرات ناشی از قفل شدن و یا جلوگیری از فعالیتهای جدید. علاوه بر این ، نگرانی های مربوط به کمبود اطلاعات قابل اعتماد و رو به وخامت محیط اقتصادی به عنوان عواملی با اهمیت برای اطمینان مصرف کننده نشان داده شده است.

Author: admin