WHO اولین مرحله از مأموریت را برای شناسایی منشا کرونا ویروس به پایان رساند

WHO اولین مرحله از مأموریت را برای شناسایی منشا کرونا ویروس به پایان رساند

Tainynews – گلوبال تایمز گزارش داد – مدیرکل سازمان بهداشت جهانی گفت: تیم پیشرفته سازمان ارسال شده به چین مأموریت هفتگی خود را بر عهده داشت که زمینه را برای اقدامات مشترک بیشتر در شناسایی منشأ کورون ویروس منعقد کرد.

Tedros Adhanom Gbrebreyesus ، رئیس آژانس ، در روز دوشنبه 3 اوت گفت: “تیم پیشرو WHO که به چین سفر کرده است ، ماموریت خود را برای ایجاد زمینه برای تلاش های مشترک بیشتر برای شناسایی منشأ ویروس منعقد کرده است.”

این تیم از اواسط ماه ژوئیه وارد چین شده است. بسیاری از رسانه های غربی می گویند که تحقیقات WHO احتمالاً ماه ها طول خواهد کشید و ممکن است با تاخیر مواجه شود.

زنگ گوان ، اپیدمیولوژیست اصلی مرکز کنترل و پیشگیری از بیماریهای چین ، به گلوبال تایمز گفت که ردیابی منشأ ویروس کار ساده ای نیست و باید آمادگی زیادی از جمله بحث در مورد روشهای فنی برای تحقیق انجام شود. و منبع را شناسایی کنید.

زنگ با اشاره به اینکه سازمان جهانی بهداشت باید مدارکی را در سطح جهان جمع کند و تیم ها برای شناسایی و تحقیقات علمی به همه کشورهای درگیر اعزام شوند ، گفت: “شناسایی منبع تاج ویروس باید مبتنی بر مذاکرات باشد و چندین کشور را درگیر کند.”

مدیر کل این سازمان گفت ، تیم بین المللی دانشمندان و محققان برجسته از چین و سراسر جهان را شامل می شود ، و خاطرنشان کرد: مطالعات اپیدمیولوژیک در ووهان برای شناسایی منبع احتمالی عفونت های اولیه آغاز خواهد شد.

Author: admin