ازبکستان محدودیت های قرنطینه را از 15 آگوست رفع می کند

ازبکستان محدودیت های قرنطینه را از 15 آگوست رفع می کند

Tainynews – کمیسیون ملی مبارزه با coronavirus ازبکستان از از دست دادن محدودیت های اعمال شده به دلیل همه گیر شدن کروناویروس خبر داد. این اطلاعات از جلسه ای که رئیس جمهور شوکت میرزایویف در 12 آگوست برگزار کرد ، گرفته شده است.

از 15 آگوستحرکت خودروها بصورت شبانه روزی بدون محدودیت مجاز است. پروازهای داخلی و سرویس قطار از سر گرفته می شود.

ناهار خوری در فضای پذیرایی در مراکز پذیرایی عمومی مجاز خواهد بود. استقبال و رویدادهای جمعی هنوز ممنوع است. فاصله بین 2 متر باید بین جداول تنظیم شود.

مهد کودک های خصوصی ، مراکز آموزشی ، استراحتگاه های بهداشتی ، پارک ها و موزه ها ، سالن های زیبایی و مو بازگشایی می شوند. آنها باید تمام قوانین بهداشتی را رعایت کنند. حمام در مخزن آب چاروک مجاز است.

برنامه های خانوادگی ، عروسی ، آئین ها و مراسم در خانه ها و حیاط شهروندان با بیش از 30 نفر (فقط اقوام و افرادی که در این محله زندگی می کنند) با رعایت اصول بهداشتی مجاز است.

از 17 اوتحرکت حمل و نقل بین شهرها و مناطق کشور مجاز خواهد بود. به جز مترو ، حمل و نقل عمومی کار را از سر می گیرد. سازمان های مذهبی بازگشایی می شوند. به آنها توصیه می شود که در روزهای جمعه ، شنبه و یکشنبه از خدمات مذهبی خودداری کنند.

از 20 آگوستبازارهای مصرفی و مصالح ساختمانی بازگشایی می شوند. آنها باید برای یک روز برای ضد عفونی بسته شوند. سالن های بدنسازی ، باشگاه های بدنسازی ، استخرها بازگشایی می شوند.

Author: admin