شیوع coronavirus در نیوزیلند با 17 مورد روبرو است که منبع رمز و راز باقی مانده است

شیوع coronavirus در نیوزیلند با 17 مورد روبرو است که منبع رمز و راز باقی مانده است

کارمندان پزشکی روز پنج شنبه برای انجام آزمایش COVID-19 در یک مکان آزمایش موبایل در Christchurch ، نیوزیلند آماده می شوند. (AP)

Tainynews – فاکس نیوز گزارش داد: شیوع جدید مهیج از تاج در بزرگترین شهر نیوزلند روز پنجشنبه به 17 مورد رسید که مقامات اعلام کردند احتمالاً این تعداد بیشتر خواهد شد.

و یک قفل قفل در اوکلند که برای خاموش کردن شیوع این بیماری طراحی شده بود می تواند در طی سه روز اولیه تمدید شود.

این یک دورگرد از یکشنبه بود ، زمانی که 5 میلیون نفر از اقیانوس آرام جنوبی 100 روز را بدون هیچگونه انتقال محلی ، 100 روز را مشخص کردند. برای اکثر مردم ، زندگی به مدت طولانی به حالت عادی برگشته بود ، زیرا آنها در ورزشگاه ها و رستوران های ورزشی بسته نشسته بودند یا بدون ترس از آلوده شدن به مدرسه می رفتند.

ماهها تنها موارد معدود مسافرینی را که در مرزها قرنطینه شده بودند ، بوده است. اما پس از آن در اوایل این هفته ، کارکنان بهداشت و درمان چهار عفونت در یک خانواده اوکلند کشف کردند.

منبع عفونت های جدید همچنان به دام مقامات رسیده است. مدیرکل بهداشت ، اشلی بلومفیلد گفت: آزمایش ژنوم هنوز با خواص جدیدی که در مرز گرفتار شده اند ، خوشه جدید را تطابق نداده است ، اگرچه این آزمایش نشان می دهد که ویروس ممکن است از استرالیا یا انگلیس باشد.

روز چهارشنبه اوکلند به Alert Level 3 منتقل شد ، به این معنی که کارگران غیرمجاز موظفند در خانه و بارها ، رستوران ها و اکثر مشاغل تعطیل شوند. بقیه کشور به سطح 2 منتقل شده اند و نیاز به دوری اجتماعی دارند.

دولت قرار است روز جمعه تصمیمی در مورد تمدید محكومیت اوكلند اتخاذ كند ، كه به نظر می رسد با توجه به موارد جدید ، به طور فزاینده ای محتمل باشد.

Author: admin