نخست وزیر ژاپن در میان نگرانی ها در مورد خستگی احتمالی ، معاینه بیمارستان را انجام داده است

Tainynews به نقل از رویترز ، یک منبع دولتی گفت ، “شینزو آبه” نخست وزیر ژاپن روز دوشنبه تحت معاینه پزشکی در بیمارستان قرار گرفت.

آژانس خبری کیودو گفت ، آبه ، نخست وزیر طولانی ترین خدمت ژاپن ، پس از حدود هفت ساعت و نیم در بیمارستان به خانه بازگشت.

این آژانس به نقل از منبعی در دفتر آبه گفت: “آبه از آنجا که او کل روز (رایگان) در روز هفته داشت ، معاینه های مختلفی انجام داد” ، تأکید کرد که هیچ کاری با نخست وزیر نبوده است.

وزیر بهداشت ، كاتسونوبو كاتو ، یك نزدیك ، گفت كه می فهمید كه این معاینه منظم است و وی “به هیچ وجه” نگران سلامتی آبه نیست.

وی گفت: “تنها چیزی که می دانم از گزارش ها است و من می دانم که این گزارش به عنوان یک بررسی منظم انجام شده است. “

کیودو گفت ، آبه دو بار در سال ، با آخرین مورد در 13 ژوئن ، معاینه منظم انجام می دهد و افزود که دیدار روز دوشنبه پیگیری معاینه ژوئن بود ، با استناد به منبع بیمارستان.

ویزیت بیمارستان به دنبال اظهارات آکیرا اماری ، رئیس هیئت مدیره مالیاتی حزب حاکم لیبرال دموکرات ، مبنی بر اینکه آبه 65 ساله به دلیل کار مداوم وی در پاسخ به این ویروس ممکن است از خستگی رنج می برد ، است.

اماری روز یکشنبه به یک برنامه خبری تلویزیون فوجی گفت: “من می خواهم او استراحت کند.” “او احساس مسئولیت جدی دارد و احساس می کند اشتباه است.”

آبه ، از سال 2012 در دومین دوره حضورش به عنوان نخست وزیر ، از اولین دوره ریاست جمهوری خود در سال 2007 به دلیل درگیری با کولیت اولسراتیو استعفا داد ، که وی اکنون با داروهای قبلی که در دسترس نبود ، تحت کنترل خود قرار می دهد.

رسانه های ژاپنی درباره سلامتی آبه در این ماه گمانه زنی کرده اند ، از جمله گزارش های مفصل در مورد سرعت پیاده روی آبه. مجله هفتگی فلش می گوید آبه در 6 ژوئیه خون خود را در دفتر خود استفراغ کرده بود.

Author: admin