بنا بر گزارش ها ، کیم جونگ اون ماه ها در حالت اغما بود ، ظاهرهای اخیر جعلی بودند

Tainynews نیویورک پست گزارش داد: کیم جونگ اون رهبر کره شمالی ماهها در حالت اغماء بوده و تمام حضورهای عمومی اخیر وی جعلی شده است. یک مقام کره جنوبی در گزارشی جدید می گوید.

چانگ سونگ مین ، معاون سابق رئیس جمهور فقید کره جنوبی ، کیم دائونگ ، اظهار داشت که کیم علی رغم گمانه زنی ها در مورد حضور محدود در مراسم عمومی امسال ، بسیار بیمار شده است.

در ماه آوریل ، شایعاتی منتشر شد مبنی بر اینكه شاهین هرمیتس بعد از یك عمل جراحی قلب ، در حالت رویشی قرار داشته است.

به گفته آفتاب انگلستان ، دستیار سابق اکنون ادعا كرده است كه كیم ماه ها پیش در حالت اغما قرار گرفت و ظاهرهای بعدی او قبلاً نیز ثبت شده بود.

وی به رسانه های كره جنوبی افزود: “من او را ارزیابی می كنم كه در حالت اغما است ، اما زندگی وی به پایان نرسیده است.” خواهر كوچكتر رهبر ، كیم یو جونگ ، برای کمک به رهبری كشور آماده بود.

وی گفت: “یک ساختار جانشینی کامل شکل نگرفته است ، بنابراین کیم یو جونگ به معرض نمایش گذاشته شده است زیرا خلاء برای مدت طولانی نمی تواند حفظ شود.”

خبرگزاری یوناناپ گزارش داد که سرویس اطلاعات ملی هفته گذشته در یک نشست درهای بسته با قانونگذاران ، گفت که تغییر قدرت تا حدودی در تلاش است تا “استرس (کیم) را از سلطنت خود برطرف کند و از مقصر بودن در صورت عدم موفقیت سیاست جلوگیری کند.”

عکس ها روز پنجشنبه پدیدار شدند که نشان می داد کیم در یک جلسه دولت شرکت می کند ، اگرچه رویترز گزارش داد که نمی تواند “به طور مستقل” را تصدیق کند.

روزنامه دیلی ای.ان.جی ، یک پایگاه خبری مستقر در کره جنوبی در مورد شمال ، گزارش داد که منابع رژیم سرکشگر ادعا کرده اند که خواهر کیم به دنبال تأمین موقعیت خود در پیونگ یانگ با به دست گرفتن جنوب است.

“یک منبع گفت ،” او نمی تواند مانند برادرش مملكت را از ارتش حكومت كند ، بنابراین او اقتدار خود را از طریق اداره تبلیغات و تشویش درست مانند پدرش كیم جونگ ایل گسترش می دهد. “

Author: admin