تکه های نیکوتین که باید بر روی بیماران کروناویروس آزمایش شوند

تکه های نیکوتین که باید بر روی بیماران کروناویروس آزمایش شوند

Tainynews Sky News گزارش می دهد – پس از بررسی های اولیه ، نیکوتین ها بر روی بیماران مبتلا به کروناویروس و کارکنان مراقبت های بهداشتی که افراد آلوده را معالجه می کنند ، آزمایش می شوند.

محققان در فرانسه می گویند اطلاعات اولیه حاکی از آن است که افراد سیگاری تعداد کمی از افراد در بیمارستان با COVID-19 را به طور نامتناسب تشکیل می دهند.

یک مطالعه در بیمارستان پیتی سالپتریایر در پاریس نشان می دهد که یک ماده در دخانیات ، که به نظر می رسد نیکوتین است ، مانع از سیگار کشیدن با coronavirus می شود.

کسانی که این تحقیق را انجام دادند ، تأکید کردند که آنها به مردم توصیه نمی کنند که سیگار را شروع کنند ، با دانشمندان خاطرنشان کردند که نیمی از افرادی که مرتباً این کار را می کنند – می کشد که حدود 75000 کشته در هر سال در فرانسه انجام می شود.

اما آنها می گویند که می خواهند بعد از سؤال از 480 بیمار که آزمایش ویروس مثبت کرده اند ، اطلاعات بیشتری کسب کنند. در مجموع 350 بیمار مجبور به معالجه در بیمارستان بودند و مابقی با علائم جدی تر به خانه اعزام شدند.

از ميان افرادي كه نياز به معالجه بيمارستاني داشتند ، سن متوسط ​​آنها 65 سال بود ، 4/4 درصد افراد سيگاري منظم بودند. تنها 5.3٪ از افراد مجاز به خانه – که سن متوسط ​​آنها 44 سال بود – 5.3٪ گزارش کردند که سیگار می کشند.

Author: admin

پاسخی بگذارید