یک مرد آمریکایی از قتل همسرش از قرقیزستان که بیش از 8 سال پیش ناپدید شد ، تبرئه شد

یک مرد آمریکایی از قتل همسرش از قرقیزستان که بیش از 8 سال پیش ناپدید شد ، تبرئه شد

Tainynews – گزارش یک AP ، یک مرد پنسیلوانیا مرکزی از تمام اتهاماتی که او بدن همسرش را که 8.5 سال پیش ناپدید شد را کشته و سوزاند ، تبرئه شد.

اعضای هیئت منصفه در شهرستان کامبرلند بعد از ظهر جمعه حدود دو ساعت مشورت کردند و قبل از تبرئه هاپ سایدرز 66 ساله برای قتل در درجه اول و سوم ، دستکاری شواهد و سو abuse استفاده از جسد. سپس قاضی جسیکا بروباکر دستور داد که ساکن سیلور اسپرینگ تاون به سرعت از زندان شهرستان آزاد شود.

سایدرز هفت سال پس از آنکه دادستان ادعا کرد وی همسر 53 ساله خود رابیان (متولد ربیحان حسنووا در قرقیزستان) را کشته و جسد وی را در شومینه خانه آنها در شهرستان کامبرلند سوزانده متهم شد.

پس از آنکه وی در سال 2011 به خشونت خانگی متهم شد ، معاون دادستان دادگستری كورتنی مو لارو گفت ، وی وارد گاوصندوق خانه شد ، سكه های ارزشمندی را برداشت و آنها را در یك صندوق امانات مخفی كرد تا دوباره بتواند كنترل زندگی خود را بدست آورد. LaRue ادعا کرد که Hap Seiders ، یک فروشنده سکه ، سپس همسرش را به امید یافتن سکه ها “فریب” داد.

این زن سپس ناپدید شد ، آخرین بار در مارس 2012 در یک فروشگاه مواد مخدر در نزدیکی خانه آنها دیده شد. دادستان ها ادعا کردند که وی کشته شده و بدنش “تا استخوان و خاکستر” سوزانده شده است. LaRue به پرده های بسته خانه برای روزها ، دود سیاه از دودکش و قطعات استخوانی موجود در شومینه اشاره کرد.

دستیار اول دادستان منطقه میشل سیبرت گفت: “ما می دانیم چه کسی این کار را انجام داده است. ما می دانیم که این هاپ سایدرز بود که ربیحان را به قتل رساند. ما در این مورد یا در این تحقیقات کاری متفاوت انجام نمی دادیم. “

وكیل مدافع جورج ماتانگوس با ادعای ادعای مردن ربیحان سایدرز گفت: هیچ DNA ای وجود ندارد كه نشان دهد قطعات استخوان متعلق به قربانی بوده یا حتی از یك ماده انسانی است. وی به هیئت منصفه گفت که این زن پس از ملاقات هر دو در یک کازینو در آتلانتیک سیتی که وی به عنوان ماساژ کار می کرد ، مشتری خود را “علامت” می دید. ماتانگوس گفت ، پس از یک رابطه عاشقانه “گردباد” ، او چند روز بعد نقل مکان کرد و در طول رابطه آنها 3 میلیون از اموال Hap را به سرقت برد ، از جمله شمش طلا به ارزش 1 میلیون که بازیافت نشده است.

وی در طول دادگاه گفت: “او زنی در مشكل نبود.” “او زنی بود که برنامه ای داشت.”

Author: admin