پلیس اماراتی از فناوری هوشمند در نبرد کروناویروس استقرار می یابد

پلیس اماراتی از فناوری هوشمند در نبرد کروناویروس استقرار می یابد

یک افسر پلیس در حالی که از آن استفاده می کند برای آزمایش دمای کارگران هنگام شیوع بیماری کروناویروس (COVID-19) در دبی ، 23 آوریل 2020 ، کلاه ایمنی به تن دارد. REUTERS / احمد جادالله

Tainynews – رویترز گزارش داد: پلیس در امارات متحده عربی در حال استقرار کلاه ایمنی است که می تواند دقایقی از صدها نفر را در تلاش برای مقابله با کوروی ویروس جدید اسکن کند.

کلاه ایمنی که نیاز به زمان و تماس کمتری نسبت به دماسنجهای سنتی دارند ، می توانند درجه حرارت را از پنج متر (16 فوت) دورتر اندازه گیری کرده و تا 200 نفر در دقیقه را اسکن کنند ، در صورت مشاهده تب ، هشدار ایجاد می کنند.

شرکت چینی KC Wearable می گوید بیش از 1000 کلاه ایمنی دما را به فروش رسانده و سفارشاتی از خاورمیانه ، اروپا و آسیا دریافت کرده است.

علی ال رامسی ، افسر پلیس گفت: “ما کلاه هوشمند را در این زمان بحران ، با COVID-19 ، در کل ایستگاه های پلیس در دبی ، و همچنین در ایستگاه های گشت زنی که وظیفه آنها حضور در خط مقدم است ، پیاده سازی کرده ایم.” رویترز

“در مورد کسی که درجه حرارت بالایی دارد ، اقدامات لازم را برای متوقف کردن فرد انجام می دهیم … و سپس شخص تحت نظر پزشک معالج با وی رفتار می شود و به نزدیکترین مرکز پزشکی منتقل می شود.”

پلیس دبی در حال استفاده از کلاه ایمنی برای غربالگری مردم در مناطق پرجمعیت ، از جمله محله های بسته شده است.

کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس پس از ثبت تعداد فزاینده ای از پرونده در میان کارگران مهاجر کم درآمد در مسکن پر ازدحام ، آزمایشات خود را افزایش داده اند.

امارات متحده عربی دومین عفونت آلوده را در بین شش کشور حاشیه خلیج فارس با بیش از 8000 نفر و بیش از 50 مرگ داشته است.

Author: admin

پاسخی بگذارید