انتظار می رود فرانسه و اسپانیا از تخفیف عقب نشینی ها خبر دهند

Tainynews – پیش بینی می شود فرانسه و اسپانیا برنامه هایی را برای برطرف كردن ضربات سخت Covid-19 خود اعلام كنند ، حتی اگر ارقام رسمی در آلمان نشان دهند كه بعد از كاهش محدودیت ها ، میزان عفونت دوباره افزایش می یابد.

دولتها در سراسر اروپا با اینكه چگونه بهترین اقدامات برای جلوگیری از اقدامات محرمانه و محكوم به دست آوردن اقدامات حكمی دراماتیک اقتصادهایشان صورت می گیرد ، تلاش می كنند ، در حالی كه از موج دوم خطر آلودگی جلوگیری می كنند.

نخست وزیر فرانسه ، ادوارد فیلیپ ، روز سه شنبه در ساعت 3 بعد از ظهر به وقت محلی در مجلس نمایندگان مجلس سخنرانی خواهد کرد تا نشان دهد چگونه این کشور که بیش از 23000 کشته از کرونا ثبت کرده است ، قصد دارد از قفل شش هفته خود خارج شود.

اعلامیه فیلیپ با یک بحث و رأی دنبال خواهد شد ، و فقط 75 نفر از 577 نماینده مجلس فرانسه برای احترام به دوری از اجتماع اجازه ورود به مجمع ملی را داده اند. همه بقیه به وکالت رای می دهند.

رئیس جمهور ، امانوئل ماکرون ، پیشتر اعلام کرده بود که این قفل از 11 مه برداشته می شود ، اما جز جزئیات این گفت که دانش آموزان از آن تاریخ به مدرسه باز می گردند و کافه ها و رستوران ها بسته خواهند شد.

این طرح با ماکرون به توافق رسیده است و پس از دو هفته بحث و گفتگوی جدی بین وزرا ، که از هرکدام خواسته شده است برای منطقه مسئولیت خود و کمیته علمی تخصصی دولت توصیه کنند ، تدابیری پیشنهاد می کند.

مشکلات تجارت درگیر در آنچه که پیش بینی می شود “تسریع مترقی و کنترل شده از حبس” باشد ، آشکار است: شورای علمی گفته است که طرفدار بازگشایی مدارس فقط در پاییز است ، ضمن اینکه تصدیق “تصمیم” سیاسی دولت برای بازگشایی آنها زودتر.

انتظار می رود که فیلیپ اعلام کند چه زمانی ماسک صورت باید پوشیده شود. چه کسی برای ویروس آزمایش می شود. انتظار می رود کدام کارگران به شغل خود برگردند. چه مغازه ها بازگشایی می شوند و چه زمانی؛ و چه تمهیداتی برای حمل و نقل عمومی انجام شده است.

با این حال ، رستوران ها ، کافه ها و کافه های سخت فرانسه ، بعید است که برای چند هفته دوباره افتتاح شوند و انتظار نمی رود که دولت تا پایان ماه مه به آنها بگوید چه زمانی می توانند باز شوند.

ماکرون هفته گذشته در نشست نمایندگان صنعت گفت: “این ویروس روش زندگی فرانسه را دوست ندارد.”

Author: admin

پاسخی بگذارید