شیوع ویروس کرونا در شهر سین کیانگ در کشگار کشف شد

شیوع ویروس کرونا در شهر کینگر از سین کیانگ کشف شد

موارد جدید اولین عفونت های محلی سرزمین اصلی چین از 14 اکتبر را نشان می دهد عکس: شین هوا / REX / شاتر استوک

Tainynews – گاردین گزارش می دهد ، چین 137 مورد ویروس کرونا ویروس بدون علامت را در کشگر در منطقه شمال غربی سین کیانگ کشف کرده است.

یک مقام کمیسیون بهداشت سین کیانگ در یک جلسه مطبوعاتی گفت: تمام موارد کشف شده در روز یکشنبه به یک کارخانه تولید پوشاک مرتبط بود که در آن والدین یک دختر 17 ساله که روز شنبه پیدا شده بود دارای ویروس بود – اما هیچ علامتی نداشت.

موارد جدید اولین عفونت های محلی سرزمین اصلی چین از 14 اکتبر ، زمانی که یکی از آنها در چینگدائو شناسایی شد ، مشخص شد. سین کیانگ در ماه آگوست محل یک خوشه محلی بود ، که باعث “قفل شدن” در زمان جنگ “در پایتخت اورومچی شد ، اما از 15 آگوست هیچ مورد جدیدی در منطقه یافت نشده است.

ساکنان بعد از ظهر شنبه سردرگمی را گزارش کردند ، زیرا پروازهای داخل و خارج از کشگر به طور ناگهانی لغو شد ، و مقامات پلیس پیامی را در رسانه های اجتماعی منتشر کردند که به آنها یادآوری می کند ماسک بزنند و “شایعات را باور نکنند یا پخش نکنند”

بعداً مقامات این مورد بدون علامت را اعلام كردند و شنبه شب برنامه آزمایشی را برای 4.75 میلیون نفر از مردم منطقه آغاز كردند. دولت شهر در بیانیه ای اعلام کرد تا بعد از ظهر روز یکشنبه ، بیش از 2.84 میلیون نفر تحت آزمایش قرار گرفته اند و مابقی افراد تحت پوشش روز سه شنبه خواهند بود.

چین موارد بدون علامت را به عنوان “موارد تأیید شده” طبقه بندی نمی کند و تاکنون هیچ موردی از افراد با علائم گزارش نشده است.

Author: admin