“بسیار خوب!”: قزاقستان در کمپین جدید جهانگردی عبارت بورات را تصویب می کند

Tainynews – قزاقستان ، کشور زادگاه Borat Sagdiyev ، از داستان شخصیت فاخر و موستایی استفاده کرده است – “بسیار خوب!” – برای یک کارزار جدید گردشگری ، گاردین گزارش می دهد.

در روزنامه بورات متعاقبا Moviefilm ، این روزنامه نگار خیالی وطن خود را زن ستیز ، همجنسگرایانه و یهودستیزی به تصویر می کشد – همانطور که در نسخه اصلی آن می نویسد: Borat: آموزشهای فرهنگی آمریکا برای ملت با شکوه قزاقستان. در تکرار اول بورات ، با بازی ساکا بارون کوهن ، نگران بود که در صورت عدم موفقیت در فیلم اعدام شود.

نسخه اول فیلم سرود ملی قزاقستان با این کلمات آغاز می شود: “بزرگترین کشور قزاقستان در جهان ، همه کشورهای دیگر توسط دختران کوچک اداره می شوند.” (سرود واقعی آغاز می شود: “آسمان خورشید طلایی ، استپ دانه طلایی”.)

به رغم این تصاویر کمتر چاپلوسانه ، کایرات سادواکاسوف ، معاون رئیس جهانگردی قزاقستان ، در بیانیه ای به هافینگتون پست گفت که تصویب عبارت ابتکاری بورات در این کمپین “توصیف کاملی از ظرفیت های گسترده گردشگری قزاقستان به روشی کوتاه و به یاد ماندنی است” “

“طبیعت قزاقستان بسیار خوب است. غذای آن بسیار خوب است؛ و مردم آن ، با وجود خلاف شوخی های بورات ، از بهترین افراد در جهان هستند. ما دوست داریم همه با بازدید از کشورمان در سال 2021 و بعد از آن قزاقستان را تجربه کنند تا ببینند که سرزمین بورات از آنچه که شنیده اند بهتر است. “

این تبلیغات نشان می دهد گردشگران با یک چوب سلفی ، (“بسیار خوب!”) در حال پیاده روی ، نوشیدن شیر تخمیر شده اسب (“مادر ، واقعاً خیلی خوب است!”) ، شگفت زده شدن در معماری (“وای ، خیلی خوب!”) و برای عکسی با قزاق ها با لباس سنتی (“خیلی خوب است!”).

https://www.youtube.com/watch؟v=eRGXq4t9wY4

Author: admin