با کم شدن قفل ، مقامات بهداشتی هوشیاری ویروس را ترغیب می کنند

Tainynews – همزمان با پیشروی دولت ها با برنامه هایی برای کاهش محدودیت های کوروی ویروس ، مقامات بهداشتی در سراسر جهان از مردم می خواهند هوشیار باشند تا پیروزی های سخت در نبرد با همه گیر از بین نرود ، از بین نرود.

با توجه به این که کره جنوبی ها طولانی ترین تعطیلات خود را از زمان آلودگی در آنجا در ماه فوریه جشن می گیرند ، مقامات روز چهارشنبه از مردم خواستند که دو بار در مورد مسافرت فکر کنند و ماسک های خود را ادامه دهند ، به اشتراک نگذارند غذا و اشتراک خود را در صورت احساس بیماری کنند. مقامات ژاپن همچنین از مردم خواستند که در تعطیلات آینده طلایی این کشور سفر نکنند.

معاون وزیر بهداشت کره جنوبی گفت: “ما نباید بگذاریم لحظه ای از بی دقتی باعث انتقال گسترده شود و این باعث می شود تلاشهایی که تاکنون سرمایه گذاری کرده ایم مانند حباب های آب از بین برود.”

کره جنوبی اولین کشوری بود که پس از چین شاهد انفجار در موارد ویروس بود ، اما مانند بسیاری از نقاط داغ قبلی ، شاهد کاهش تعداد موارد بوده است. روز چهارشنبه ، نه مورد جدید گزارش شده است و از اول آوریل شاهد افزایش جهشی روزانه بیش از 100 نبوده است ، و به دولت این امکان را می دهد تا دستورالعمل های دوردست اجتماعی خود را شل کند و آماده بازگشایی مدارس شود.

چه موقع و چگونگی بازگشایی مجدداً به یک بحث و جدال شدید در سراسر جهان تبدیل شده است ، شاید چیزی بیش از ایالات متحده نباشد. برخی از ایالت های آنجا شروع به برداشتن محدودیت های كرومی ویروس خود كرده اند و طبق جدول زمانی خود ، اغلب خودسرانه ، باعث می شوند كه آمریكایی ها تصمیمات خود را درباره آنچه باید و نباید برای حفاظت از سلامتی ، معیشت و همسایگان خود بگیرند ، بگیرند.

جاش سانتارپیا ، یک متخصص میکروبیولوژی در مرکز پزشکی دانشگاه نبراسکا ، که در حال مطالعه مجاری عروق کرونر است ، گفت: “هیچ وقت حفاظت کاملی وجود نخواهد داشت.” “این یک ارزیابی ریسک شخصی است. همه افراد باید تصمیم بگیرند ، به شخصه ، چه خطری را که مایل به تحمل آنها هستند. “

جیل فاوست ، 53 ساله از شورای بلوف ، آیووا ، گفت که هنگامی که چنین مشاغل مجاز به بازگشایی جمعه می شود ، در خوردن غذا در یک رستوران داخلی دریغ می کند.

وی گفت: “ما باید از قبل بدانیم که چه اقدامات احتیاطی را انجام می دهند” ، او با اشاره به اینکه بعضی رستوران ها ممکن است به صندلی های محدود ، میزهای مناسب ، ماسک برای کارمندان و فنجان و بشقاب یکبار مصرف اعتماد کنند ، گفت. او گفت ، حتی پس از آن ، این ممکن است ارزش دردسر را نداشته باشد.

وی گفت: “رفتن به رستوران به من این تجربه دوست داشتنی و آرامش بخش است که می توانید با مردم بنشینید و استراحت کنید و بعد از یک روز طولانی لذت ببرید. اگر تجربه شما با این همه نگرانی های ایمنی محدود خواهد شد ، چرا باید هزینه کنید؟ ” او گفت.

Author: admin

پاسخی بگذارید