قرقیزستان انتقال مسالمت آمیز قدرت و مطابق با قوانین را داشت – جپاروف

قرقیزستان انتقال مسالمت آمیز قدرت و مطابق با قوانین را داشت – جپاروف

Tainynews – سدیر جپاروف ، سرپرست سرپرست و نخست وزیر ، از ولادیمیر پوتین برای برگزاری اجلاس مجازی کشورهای عضو سازمان همکاری شانگهای تشکر کرد.

سدیر جپاروف در مشارکت خود در این نشست گفت: “علیرغم مشکلات ، امسال کار بزرگی توسط سازمان انجام شد. این توسط لیستی از اسنادی که امروز امضا می شود ، اثبات می شود.”

“قرقیزستان تحولاتی را که در ماه اکتبر برای شما شناخته شده بود ، به وجود آورد. این اعتراضات به دلیل اعتراضات عمومی علیه نتایج انتخابات پارلمان انجام شد. در پاسخ به خواسته های مردم ، رئیس جمهور سابق تصمیم به استعفا گرفت. من دستور اختصاص وضعیت رئیس جمهور سابق به انتقال قدرت کاملاً مسالمت آمیز مطابق با قوانین م effectiveثر کشور بود. “

وی گفت اکنون اوضاع در قرقیزستان پایدار است. جپاروف گفت: “همه شاخه های قدرت مشروعیت دارند ، دستگاه های اجرایی به طور معمول به کار خود ادامه می دهند.”

جپاروف افزود: “قرقیزستان از كشورهای عضو سازمان همکاری شانگهای برای حمایت در آن روزهای ناخوشایند از کشور و مردم تشکر می کند. من به عنوان سرپرست ریاست جمهوری تمام تلاش خود را برای تقویت ثبات و تسهیل توسعه اقتصادی اجتماعی کشور ادامه خواهم داد.”

Author: admin