ADB 20.3 میلیون دلار برای کمک به اعضای در حال توسعه خود برای دسترسی به واکسن ویروس کرونا کمک کرده است

ADB 20.3 میلیون برای کمک به اعضای در حال توسعه خود برای دسترسی به واکسن ویروس کرونا کمک کرده است

Tainynews – بانک توسعه آسیا (ADB) 20.3 میلیون دلار کمک فنی برای کمک به اعضای در حال توسعه خود برای دسترسی به واکسن های بیماری ویروس کرونا (COVID-19) و ایجاد سیستم برای توزیع عادلانه و کارآمد واکسن اختصاص داده است.

بودجه در اختیار اعضای در حال توسعه ADB خواهد بود تا از ارزیابی سیستم بهداشتی مرتبط با واکسن و توسعه برنامه های آمادگی کشور برای تقویت توانایی دستیابی ، معرفی ، استقرار ، تحویل و نظارت بر واکسن ها به طور ایمن و م beثر استفاده کند. بودجه به اعضا کمک می کند تا زنجیره سرماخوردگی واکسن و تدارکات ، کنترل عفونت ، تأمین و مهارت کارکنان بهداشت ، ارتباطات خطرناک و ضبط و نظارت بر داده های بی درنگ را واکسن بزنند. این کمک فنی همچنین از شناسایی و ارتقا فن آوری های جدید ردیابی واکسن برای سرماخوردگی و سرماخوردگی پشتیبانی خواهد کرد.

“آسیا و اقیانوس آرام تا حد زیادی خوب عمل کرده است تا گسترش COVID-19 را محدود کند. اطمینان از دسترسی به یک واکسن ایمن ، موثر و عادلانه مرز بعدی در مبارزه با این ویروس است. “مدیر کل توسعه پایدار و تغییرات آب و هوایی ADB ، ووچونگ ام. “با این منابع اعطایی اضافی ، ADB می تواند بلافاصله اعضای در حال توسعه ما را برای انجام اقدامات فوری ، از جمله ارزیابی سیستم واکسن و استراتژی های استقرار واکسن ، برای اطمینان از انتقال موثر و عادلانه واکسن ، پشتیبانی کند.”

ADB انتظار دارد که با همکاری COVAX ، Gavi ، بانک جهانی ، آژانس های دو جانبه و سایر همکاری های فنی خود را با شرکای خود یونیسف و سازمان بهداشت جهانی اجرا کند.

این وجوه 20 میلیون دلار از صندوق ویژه كمك فنی ADB (TASF) و 300000 دلار از صندوق سطح بالای فناوری كه توسط دولت ژاپن تأمین می شود ، شامل می شود.

ADB برای حمایت از پاسخ اعضای COVID-19 اعضای در حال توسعه خود ، در آوریل بسته کمک 20 میلیارد دلاری را تصویب کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد پاسخ مداوم ما به وب سایت ADB مراجعه کنید.

ADB متعهد به دستیابی به یک آسیای مرفه ، فراگیر ، مقاوم و پایدار و پایدار است ، ضمن اینکه تلاش های خود را برای ریشه کن کردن فقر شدید ادامه می دهد. متعلق به 68 عضو است – 49 عضو از منطقه.

Author: admin