دو برادر هندی برنامه ای ایجاد می کنند که به عنوان جایگزینی برای برنامه چینی TikTok کار خواهد کرد

دو برادر هندی برنامه ای ایجاد می کنند که به عنوان جایگزینی برای برنامه چینی TikTok کار خواهد کرد

Tainynews – IndiaBlooms گزارش داد – دو برادر از منطقه کشمیر هند یک برنامه تلفن همراه ایجاد کرده اند که به عنوان جایگزینی برای برنامه اشتراک ویدیوی چینی TikTok که در هند ممنوع است ، کار خواهد کرد.

توسعه دهنده برنامه Tipu Sultan Wani به همراه برادر بزرگتر خود محمد فاروق ، که مهندس نرم افزار است ، برنامه برتر را با نام “Nucular” توسعه داده اند. وانی قبلاً یک برنامه تلفن همراه – “File Share Tool” – که به اشتراک گذاری پرونده ها با سرعت 40 مگابایت در ثانیه ، به عنوان جایگزینی برای برنامه ممنوع چینی SHAREit ، توسعه داده بود ، گزارش داد.

“بعد از اینکه ما” File Share Tool “را مانند SHAREit ایجاد کردیم ، پاسخ خوبی از طرف مردم دریافت کردیم ، آنها برای ما ایمیل نوشتند که باید برنامه ای مانند TikTok وجود داشته باشد. سپس ما روی آن کار کردیم. یک ماه طول کشید. من این را توسعه دادم تیپو سلطان وانی به ANI گفت: با برادر بزرگترم محمد فاروق وانی که مهندس نرم افزار است. می توان آهنگ ها ، گفتگوها و آهنگ های دو نفره را در برنامه ایجاد کرد.

وانی گفت

هند در اعتصاب دیجیتالی دیگر به دنبال درگیری مرگبار دره گالوان ، هند امسال چندین برنامه از جمله Tik Tok را از چین ممنوع کرد.

Author: admin