نخست وزیر نارندرا مودی هند را به عنوان مقصد سرمایه گذاری برای شهرنشینی ، تحرک مطرح می کند

نخست وزیر نارندرا مودی هند را به عنوان مقصد سرمایه گذاری برای شهرنشینی ، تحرک مطرح می کند

Tainynews هند بلومز گزارش داد ، نخست وزیر هند ، نارندرا مودی هند را به عنوان جذاب ترین مقصد سرمایه گذاری برای کسانی که قصد سرمایه گذاری در شهرنشینی ، تحرک ، نوآوری و راه حل های پایدار را دارند ، آغاز کرد.

وی در 17 نوامبر در مجمع اقتصاد جدید بلومبرگ گفت که هند و برخی از کشورهای آفریقایی شاهد بزرگترین موج شهرنشینی طی دو دهه آینده خواهند بود.

وی گفت که دنیای پس از همه گیری باید در اطراف مردم دوباره ساخته شود و شهرها باید قابل زیست تر شوند ، وی افزود که شروع مجدد پس از Covid بدون تنظیم مجدد طرز فکر ، روند و روش ها امکان پذیر نخواهد بود. مودی گفت که دولت وی 10 میلیون خانه مقرون به صرفه قبل از پایان مهلت 2022 تحویل خواهد داد.

وی افزود: “دولت هند كه سنگ اندازی نمی كند تا هند را به مقصد ترجیحی سرمایه گذاری جهانی تبدیل كند.”

مودی گفت با وجود “چالش های عظیم” ناشی از همه گیری ویروس کرونا ، شهرهای هند “نمونه ای غیر عادی” را در این دوران سخت ارائه داده اند. نخست وزیر مودی گفت که دوران پس از جنگ جهانی درسهایی برای مقابله با دوران پس از کوید ارائه می دهد.

“من فکر می کنم تلاش های بازسازی تاریخی پس از دو جنگ جهانی می تواند چندین درس به ما بدهد. پس از جنگ های جهانی ، تمام جهان روی یک نظم جدید جهانی کار کردند. پروتکل های جدید توسعه یافت و جهان خود تغییر کرد. COVID-19 نیز به ما مشابه داده است فرصتی برای توسعه پروتکل های جدید در هر زمینه. “

وی افزود: “اگر بخواهیم سیستم های انعطاف پذیر برای آینده بسازیم ، این فرصت را باید جهانیان بدست آورند.” نخست وزیر هند گفت که در طی همه گیری ، “فناوری همچنین به ما کمک کرده است تا در کار خود تداوم داشته باشیم.”

“با تشکر از یک ابزار ساده مانند کنفرانس ویدئویی ، می توانم جلسات بیشتری را جمع بندی کنم. این همچنین به من کمک کرده است فاصله را کم کنم و با همه شما صحبت کنم. اما این همچنین یک سوال جالب برای یک جهان پس از Covid ایجاد می کند.”

وی خاطرنشان كرد: “آیا ما با یادگیری دوره های Covid مانند كنفرانس ویدیویی ادامه خواهیم داد؟ یا آیا برای شركت در كنفرانسی به سراسر قاره ها سفر خواهیم كرد؟ كاهش استرس بر سیستم های شهری به انتخاب های ما بستگی دارد.”

وی گفت: به همان اندازه که روپیه هند 2 لور کرور (31 میلیارد دلار) در 100 شهر هوشمند سرمایه گذاری شده است ، افزود که از این تعداد پروژه هایی با ارزش روپیه 1.4 لور کرور (23 میلیارد دلار) تکمیل شده یا در حال اتمام است. وی گفت: “اگر می خواهید در شهرنشینی ، تحرك ، راه حل های پایدار سرمایه گذاری كنید ، هند فرصت های مهیجی برای جهان دارد.”

وی گفت ، این فرصت ها همراه با یک دموکراسی پر جنب و جوش ، یک محیط مناسب برای تجارت و یک بازار بزرگ است. وی گفت: “هند در مسیر تحولات شهری در راه است.”

Author: admin