مادری مشکوک است که پسرش را به مدت 28 سال در سوئد حبس کرده است

مادری مشکوک است که پسرش را به مدت 28 سال در سوئد حبس کرده است

Tainynews به گزارش خبرگزاری آسوشیتدپرس ، پلیس در استکهلم در حال تحقیق درباره زنی در حدود 70 سالگی است که مظنون به نگه داشتن پسرش در قفل شده است – گفته می شود به مدت 28 سال – در یک آپارتمان در جنوب پایتخت سوئد ، محققان روز سه شنبه گفتند.

دادستان اما اولسون ، که سرپرست تحقیقات مقدماتی است ، گفت زنی که به ظن محرومیت از آزادی غیرقانونی و صدمات سنگین بدنی در بازداشت بود.

اولسون گفت پسر 41 ساله توسط یکی از اقوام پیدا شد که سپس به مقامات هشدار داد.

اولسون گفت كه این زن تخلف را انكار كرده و افزود كه پسر در بیمارستان بستری شده است تا “به دلیل جراحات جسمی كه هنگام پیدا شدن داشته است” تحت معالجه قرار گیرد.

روزنامه سوئدی اکسپرسن گفت این مرد روز یكشنبه توسط یكی از اقوام كه ​​مطلع شده بود زن پیر در بیمارستان بستری شده بود ، پیدا شد. اقوام به تخت رفتند ، در اصلی را قفل باز دیدند و وارد آن شدند.

یکی از اقوام که شناسایی نشده بود ، به روزنامه گفت که در همه جا “ادرار ، خاک و گرد و غبار” وجود دارد و “بوی گندیده می شود”.

او صدایی از آشپزخانه شنید و مردی را دید که روی پتوها و بالش ها نشسته است. طبق گفته های این خویشاوند در این مقاله ، او هیچ دندانی نداشت ، روی پاهایش زخم داشت و صحبتش نامفهوم بود.

به نقل از اکسپرسن ، این خویشاوند گفت: “او خیلی سریع و کمی ناهماهنگ صحبت می کرد ، اما از من نمی ترسید.”

روزنامه نوشت که اسارت ظاهری این مرد 28 سال پیش آغاز شده بود ، که در آن زمان او را 13 ساله می کرد.

اولسون گفت كه محققان در حال مصاحبه با مادر ، پسر و شاهدان خواهند بود.

Author: admin