تبعه انگلیس پس از ضرب و شتم دختر 1 ساله خود به قتل در قزاقستان به 20 سال محکوم شد

تبعه انگلیس پس از ضرب و شتم دختر 1 ساله خود به قتل در قزاقستان به 20 سال محکوم شد

تصاویر دوربین مداربسته نشان می داد که مادینا باراکات ، 23 ساله ، دختر “آبی” و “بی حرکت” خود سوفیا را از طریق لابی هتل InterContinental در آلماتی ، قزاقستان حمل می کند.

Tainynews – یک خلبان هواپیمایی انگلیس پس از اینکه به جرم قتل دخترش در هنگام مستی در اثر نوشیدن و مواد مخدر در هتلی 5 ستاره در قزاقستان مقصر شناخته شد ، به مدت 20 سال در زندان به سر برد.

دادگاه کشف کرد ، محمد برکت ، کاپیتان ایرباس ، 42 ساله ، مغز او را خرد کرده و جمجمه سوفیا یک ساله را با ضربه سر به دیوار شکست ، شکست.

به گزارش دیلی میل ، یک قاضی قزاق ادعای خلبان متولد لندن مبنی بر اینکه این کودک در اثر “تصادف” ناشی از صرع به شدت مجروح شده است را رد کرد.

همسر وی مادینا 23 ساله که شهادت اولیه خود را متهم به برکات را در مرگ نوزاد دانست و از قاضی خواست که وی را بی گناه تشخیص دهد ، هنگام گوش دادن به حکم ، اشک می ریخت.

مقامات دادگاه گفتند ، بركات – خلباني كه در يك شركت تابعه شركت هواپيمايي هنگ كنگ استخدام شده است – كل حكم زندان خود را در زندان قزاقستان به سر مي برد. پس از آزادی وی به مدت پنج سال ممنوع الورود است.

بیانیه دادگاه صادر شده توسط وزیر مطبوعات Abay Zharylkasyn گفت: “گناه او با شهادت یک شاهد – کنیزکی که صدای کوبیدن به دیوار را شنید ، پس از آن گریه کودک ساکت شد” ثابت شد.

قاضی بخیتخان باکیربایف گفت ، این زخم ها در اثر “برخورد مکرر با اشیا hard سخت و سطوح ایجاد شده و از زمین خوردن به دست نمی آیند”.

Author: admin